Obhájce jde v poháru dál, Tasov vyhrál v Ratíškovicích

Fotbalisté Tasova, co by obhájce vítězství v okresním poháru, zvládli 2.kolo a po výhře nad rezervou Baníku Ratíškovice postoupili do další fáze turnaje.

2.kolo – okresní pohár

Baník Ratíškovice B – Sokol Hroznová Lhota B 1:3 (0:2)
Branky: 75´ Durin – 24´ Pavlica Mich., 43´ Martinek, 84´ Vaverka. Rozhodčí: Hadač – Tománek, Knotek. ŽK: Dobeš, Šťavík – Smetka, Náhlík. Diváci: 60

Ratíškovice: Ševela – Koch, Kordula P., Herník, Šural, Šťastný, Kordula A., Marcián, Macek, Dobeš, Šťavík (Durin, Kordula A., Kotásek, Kožík, Dohnálek)

Hr. Lhota B: Jurásek – Jung, Uher, Kašpárek, Slovák, Vaverka, Bíla, Smetka, Náhlík, Martinek, Jegla (Pravda Jiř., Pavlica Mich., Pavlica Mir., Pravda Jar.)


Hosté šli do utkání v roli favorita a obhájce pohárové trofeje. Také jako první měnili skóre zápasu, přesně zamířil Michal Pavlica.

Do přestávky pak Tasov přidal ještě jeden gól, když se krátce před odchodem do kabin prosadil Martinek. Baník se branky dočkal čtvrthodiny před koncem, kdy snížil Durin.

Poslední slovo ale měli znovu hosté, konečnou podobu výsledku dal v 84.minutě Vaverka. Tasov si po výhře 3:1 zahraje na konci srpna čtvrtfinále, pro Ratíškovice soutěž skončila.

You may also like...