Střelcům v okresním přeboru vládne šestigólový Michal Kočiš


Po týdnu tady máme opět pohled do střeleckých tabulek okresních soutěží. V okresním přeboru vládne střelcům Michal Kočiš, který ve dvou zápasech nastřílel už šest branek. V tom posledním zaznamenal čtyři góly.

Tři branky zpět zůstává trojice Luděk Baťa (Svatobořice), Rudolf Jelínek (Bukovany) a Lukáš Kašík (Starý Poddvorov).

Celkově se do střelecké listiny zapsalo 50 fotbalistů.

Střelci – OKRESNÍ PŘEBOR (po 2.kole)

# JMÉNO KLUB G
1. Michal Kočiš SK Agro Vnorovy 6
2. Luděk Baťa SK Spartak Svatobořice – Mistřín, o.s. 3
3. Rudolf Jelínek Tělovýchovná jednota Družba Bukovany 3
4. Lukáš Kašík TJ Starý Poddvorov 3
5. Petr Vašíček Tělovýchovná jednota Družba Bukovany 2
6. Jan Nešpor Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice 2
7. Michal Vaverka TJ Sokol Hroznová Lhota z.s. 2
8. Lukáš Kočiš SK Agro Vnorovy 2
9. Jan Motyčka SK Agro Vnorovy 2
10. Radim Drmela Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice 2
11. Jiří Pravda TJ Sokol Hroznová Lhota z.s. 2
12. Jiří Motyčka SK Agro Vnorovy 2
13. Lukáš Baláš SK Dolní Bojanovice, z.s. 2
14. Michal Tobiáš FC Lipov z.s. 2
15. Tomáš Bartošek TJ Sokol Hroznová Lhota z.s. 2
16. Jakub Svoboda Tělovýchovná jednota Družba Bukovany 2
17. Vojtěch Zmrzlík SK Žarošice 2

Další soutěže mají odehráno pouze minimum zápasů a tudíž přinášíme pouze tabulkový přehled.

Střelci – III.A TŘÍDA (po neúplných 2.kolech)

# JMÉNO KLUB Góly
1. Jakub Sládek FC NESYT Hodonín 2
2. Mario Sloboda Tělovýchovná jednota Mikulčice, z.s. 1
3. Radek Hlaváč Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z. s. 1
4. Tomáš Kasan FK Milotice z.s. 1
5. Jiří Rech Tělovýchovná jednota Mikulčice, z.s. 1
6. Marek Lipták Tělovýchovná jednota Mikulčice, z.s. 1
7. Ivo Ondrovčík FC NESYT Hodonín 1
8. Bronislav Otruba Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z. s. 1
9. Ondřej Eliáš 1. FC Čejkovice 1
10. Milan Svobodník Tělovýchovná jednota Mikulčice, z.s. 1
11. Luboš Zálešák Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z. s. 1

Střelci – III.B TŘÍDA (po neúplných 2.kolech)

# JMÉNO KLUB Góly
1. Igor Minčík Tělovýchovná jednota Sokol Věteřov 3
2. Martin Sklenář Tělovýchovná jednota Sokol Věteřov 3
3. Marek Luskač Tělovýchovná jednota KOVO Ždánice z.s. 3
4. Lukáš Přikryl TJ Sokol ARCHLEBOV 2
5. Aleš Procházka Tělovýchovná jednota Sokol Žádovice, z.s. 2
6. Jiří Hýbl Tělovýchovná jednota Sokol Žeravice 2

STŘELCI – III.C TŘÍDA (po neúplných 2.kolech)

# JMÉNO KLUB Góly
1. Jiří Janeska FK SUCHOV z. s. 4
2. Ondřej Prášek Tělovýchovná jednota Kordárna Velká nad Veličkou 1
3. Filip Koželuha Tělovýchovná jednota Kordárna Velká nad Veličkou 1
4. Luděk Kocourek FK Domanín, z. s. 1
5. Adam Sedláček FK SUCHOV z. s. 1
6. Milan Hrobař FK Domanín, z. s. 1
7. Tomáš Horňák FK SUCHOV z. s. 1
8. Martin Petrucha SK Agro Vnorovy 1
9. Martin Pavlinec Tělovýchovná jednota Kordárna Velká nad Veličkou 1
10. David Daňhel FK Domanín, z. s. 1
11. Milan Mikeska FK SUCHOV z. s. 1
12. Pavel Nikel FK SUCHOV z. s. 1

Zdroj: souteze.fotbal.cz