Okresní derby vyznělo jasně pro domácí Vlkoš

V neděli dopoledne se odehrálo v MSD žen utkání mezi Vlkošem a Mutěnicemi. Diváci si přišli na své, padlo sedm branek a z vítězství se těšil domácí tým, který přehrál soupeřky v poměru 6:1.

MSDŽ – B (18.kolo)

Sokol Vlkoš – FK Mutěnice 6:1 (5:0)
Branky: 7´+30´ Horáčková, 15´ Koplíková, 17´ Šíblová, 45´ Novosadová, 84´Lipková (PK) – 87´ Zemánková. Rozhodčí: Slováček – Rybecký, Čikl. ŽK: Aujeská (Vlkoš). Diváci: 70

Vlkoš: Aujeská – Lukešová, Vlčková, Polešovská, Večeřová, Svatošová, Dohnálková, Horáčková, Madajová, Novosadová, Koplíková, Hlaváčová, Prágrová, Lipková, Šíblová, Slováková, Strmisková, Mezihoráková

Mutěnice: Pavková L. – Jansová, Lysáková, Pavková S., Jakubčíková, Horecká, Siwiecová ,Lamáčková, Brožovičová, Menyhartová, Froňková, Leciánová, Zemánková

Ve Vlkoši začalo derby z ostra, první branka domácích padla již v 7. minutě a v 17. minutě to bylo již 3:0. Kombinační hra domácích hráček dělala radost 70 divákům, kteří byli odměněni pěknými akcemi a pěknou poločasovou porcí gólů.

Do poločasu padly ještě další dvě branky, což bylo pro trenéry jasným signálem k prostřídání, do hry se dostala postupně celá střídačka – tedy dalších sedm hráček.

Kombinační hra domácích trochu utrpěla, hosté s podporou větru se svými klasickými nákopy a brejky více potrápily domácí obranu, ale ta zvládala rychlonohé útočnice Mutěnic eliminovat.
V 84. minutě hosté faulovaly ve velkém vápně Zemánkovou novou hráčku Vlkoše Lucii Lipkovou, ta i přes relativně malou zkušenost vzala penaltu na sebe a vysloužila si premiérový gól v MSDŽ .

V 87. minutě se i hosté dostali zásluhou Zemánkové alespoň k čestnému úspěchu, ta perfektně kopnutým trestňákem do vinklu ukončila zápasové skóre na 6:1.

Vlkošanky tak i nadále zůstávají na třetím místě ze ziskem 36 bodů a skóre 72:12, na čtvrté Kotvrdovice mají náskok pěti bodů.

připravil Josef Novosad (Sokol Vlkoš)

You may also like...