Okresní pohár: Hovorany v Tasově výrazně prohrály

V sobotní předehrávce 2.kola okresního přeboru si poradil Tasov se soupeřem z Hovoran. Hosté ještě loni hráli 1.B třídu, ale na druhý tým loňského ročníku III.C recept nenašli.

OKRESNÍ POHÁR – 2.KOLO

Sokol HROZNOVÁ LHOTA B – FK HOVORANY 6:0 (5:0)

Branky: 5´+11´ Bartošek, 7´+29´ Durna, 20´ Pravda, 77´ Martinek. Bez ŽK. Diváci: 50

SESTAVY

Tasov: Jurásek – Suchý, Bíla O., Lipčík, Uher, Kašpárek, Slovák, Pravda, Bartošek, Durna, Neumann (Smištík, Náhlík, Martinek, Jegla, Bíla P., Frolek, Pavlica)

Hovorany: Kučera – Košulič, Jetelina, Ivan O., Kovanič, Zahnaš, Ivan M., Rylka, Vachůt, Válek, Stehlík (Novotný, Krný)

REPORT ZE ZÁPASU

Utkání bylo jednoznačnou záležitostí domácího mužstva. Loni dělila obě mužstva dvě soutěže a Hovorany tak byly papírovým favoritem.

To však nedokázaly potvrdit a zápas byl rozhodnut již po půlhodině. Skóre otevřel už v páté minutě Bartošek, kterého napodobil o dvě minuty později Durna.

V jedenácté minutě zvyšoval náskok Tasova svou druhou brankou Bartošek. Po dvaceti minutách překonal hostujícího brankáře Pravda a stav byl rázem 4:0.

První poločas nabídl ještě jednu branku, kterou zařídil Durna, také on se prosadil podruhé. Do kabin se tak odcházelo za rozhodnutého stavu.

Po změně stran byla k vidění jen jeden gól, který skončil opět v brance Hovoran. Konečnou podobu výsledku dal čtvrt hodiny před koncem Martinek.

Ve čtvrtfinále nastoupí Tasov proti vítězi duelu mezi Kostelcem a Miloticemi B, zápas je plánován na středu 29.srpna.

Mohlo by se vám líbit...