Okresní přebor: Poddvorov si výhrou v Lipově pojistil čtvrté místo

Fotbalisté Starého Poddvorova zvítězili na hřišti Lipova 2:0 a v tabulce okresního přeboru si pojistili čtvrté místo. Hosté si do každého poločasu schovali po jedné brance a utkání dovedli bez větších problémů do vítězného konce.

Okresní přebor – 22.kolo

FC Lipov – TJ Starý Poddvorov 0:2 (0:1)
Branky: 25´ Gertner J., 84´ Růžička. Rozhodčí: Zálešák – Zima Z., Ťok. ŽK: Maňák, Škopík (oba Lipov). Diváci: 80

Lipov: Sládeček – Čerešňák R., Mlýnek J., Dohnal, Matula, Urbánek, Maňák, Masaryk, Mlýnek R., Červenka, Machálek (Halíček, Škopík, Čerešňák T.,Karásek, Tobiáš)

St. Poddvorov: Jaroš – Hanák, Vacenovský, Růžička, Michna, Frolec, Albert, Gertner R., Veselský, Lacko, Horňák (Bárta, Kašík, Bařina, Gertner J., Lukáč, Dohnálek)

Favoritem utkání byli hosté, kteří to dokázali potvrdit také na hřišti a vybojovat tři body. První poločas nabídl jen jednu branku, kterou vstřelil ve 25.minutě Josef Gertner.

Lipov se snažil o vyrovnání, ale střelecky mu nebylo přáno a za celé utkání se prosadit nedokázal. Pojistku přidal šest minut před koncem Růžička.

Starý Poddvorov si výhrou pojistil čtvrté místo v tabulce, Lipov zůstal na desátém místě a dál bude bojovat o záchranu v soutěži.

Další sobotní výsledek

Sokol Nenkovice – Spartak Svatobořice/Mistřín 2:3 (0:3)
Branky: Bayer, Stehno (PK) – Šalša D., Šalša P., Kačer

[team_standings id=”9421″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...