Šardice hladce porazily Žarošice a upevnily si první místo

Fotbalisté Šardic v sobotním jediném zápase OP přehrály Žarošice hladce 4:1. Základ pro vítězství si domácí hráči položili již v první půli, kdy dokázali vstřelit všechny góly.

Okresní přebor – 21.kolo

FK Šardice – SK Žarošice 4:1 (4:0)
Branky: 2´ Posolda, 18´ Kyněra P., 42´ Hučko, 44´ Vacula – 56´ Zouhar. Rozhodčí: Rybecký – Zima J., Čikl. Bez ŽK. Diváci: 120

Šardice: Vinca – Vykouk, Kyněra P., Knoflíček, Benešovský, Zicháček, Riedl, Kovář, Hučko, Hála, Novotný (Posolda, Brhel, Maruška, Kyněra M., Vacula, Tóth)

Žarošice: Holub S. – Luskač, Poláček, Žaroský, Ždánský, Strmiska, Buštík, Holub L., Hrabovský, Martinásek, Kolařík (Šimeček, Zouhar, Bělohoubek)

Duel prvního a čtvrtého týmu tabulky byl šlágrem kola. O vyrovnaný zápas dvou předních týmů však nešlo, alespoň co se výsledku týče.

Domácí na svého soupeře vlétly a už ve druhé minutě poslal Šardice do vedení Posolda. Po necelých dvaceti minutách dokázal hostujícího brankáře překonat také Petr Kyněra.

Před odchodem do kabin favorit udeřil ještě dvakrát během dvou minut. Třetí gól přidal Hučko a krátce po něm skóroval i Vacula.

Po změně stran už se domácí fotbalisté nikam hrát nemuseli a hlídali si vybudovaný náskok. Žarošice se čestné branky dočkali v 56.minutě, jejím autorem byl Zouhar.

Další průběh zápasu už změnu stavu ani na jedné straně nepřinesl. Šardice si připsaly už čtrnácté vítězství v sezóně a se ziskem 48 bodů vedou tabulku. Žarošice prohrály podeváté a jsou o skóre čtvrté.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]