Okresní přebor si po podzimu podmanily Vnorovy

Po sobotní dohrávce je podzimní část okresního přeboru minulostí. Na prvním místě přezimují fotbalisté Vnorov s osmi bodovým náskokem před Hodonínem B.

Vnorovy v sezóně pouze jednou zaváhaly a zbylých dvanáct utkání vyhrály. Nastřílely 66 branek a inkasovaly pouze v sedmi případech. Disponují tak nejlepší obranou i útokem okresního přeboru.

Druhý Hodonín B, coby nováček soutěže, ztrácí osm bodů. Ve třinácti zápasech devětkrát zvítězil, jednou remizoval a třikrát prohrál.

Třetí místo uhájily Dambořice, které jsou o další dva body zpět. Na posledním místě se nacházejí Nenkovice se ziskem pouhého jediného bodu. Zároveň jsou jediným týmem na okresu, který v podzimní části nepoznal jak chutná vítězný zápas.

Nejhorší obranu i útok mají právě Nenkovice, jenž dokázaly ve třinácti duelech soupeřům nastřílet jen 14 branek a 58 jich dostaly.

Střeleckým tabulkám vládne Lukáš Kočiš (Vnorovy), na svém kontě má hráč lídra soutěže 23 branek. Druhé místo drží Pavel Šantavý (Petrov) se 14 góly. O třetí místo se pak dělí dvojice David Zouhar (Žarošice) a Michal Kočiš (Vnorovy), kteří dali 12 branek.

Nejlepší střelci soutěže

Pořadí Jméno Klub Góly
1. Lukáš Kočiš SK Agro Vnorovy 23
2. Pavel Šantavý Tělocvičná jednota Sokol Petrov 14
4. David Zouhar SK Žarošice 12
3. Michal Kočiš SK Agro Vnorovy 12
5. Rudolf Jelínek Tělovýchovná jednota Družba Bukovany 11
6. Jaromír Hudec FK Hovorany z.s. 10
7. Radim Drmela Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice 10
[team_standings id=”13493″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

KOMPLETNÍ PŘEHLED VÝSLEDKŮ PODZIMNÍ ČÁSTI

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz, souteze.fotbal.cz

You may also like...