Okresní přebor zahájilo vítězně mužstvo Svatobořic

Těsnou výhru si v páteční předehrávce okresního přeboru připsaly do tabulky Svatobořice, když na domácím trávníku zdolaly soupeře z Hovoran těsně 2:1. Výhru trefil v závěru utkání svou druhou brankou Jiří Kačer.

Domácí tým potvrdil roli favorita a z utkání nakonec vydoloval tři body. Výhra se však nerodila lehce, přesto šly Svatobořice do vedení už v šesté minutě, po brance Kačera.

Hubený výsledek vydržel až do přestávky, po změně stran přišlo rychlé vyrovnání, trefil se Roman Stehlík. Vyrovnaný zápas nakonec dělbou bodů neskončil. V 89. minutě se podruhé v utkání prosadil Kačer a zajistil svému týmu tříbodový zisk.

PÁTEK 7.SRPNA 2020

Okresní přebor – 1.kolo

SK SVATOBOŘICE – FK HOVORANY 2:1 (1:0)
Branky: 6´+89´ Kačer – 54´ (PK) Stehlík R.; Rozhodčí: Ťok – Bittner Pavlica. ŽK: Koutný, Baťa, Pochylý – Zicháček, Stehlík L., Holešinský. Diváci: 80

Svatobořice: Dvořák – Lunga D., Varmuža, Lunga L., Kačer, Koutný, Baťa, Pazderka, Maršálek, Pochylý, Šalša (Málek, Antoš, Kotas, Staňa, Šimeček)

Hovorany: Beňa – Kolařík, Zicháček, Ivan, Latýn, Válek, Stehlík L., Stehlík R., Hudec, Novotný, Cigánek (Andrle, Holešinský, Krný)

You may also like...