Vysoká výhra Dambořic na hřišti Vracova

Víkendový program v okresním přeboru otevřel duel mezi Vracovem a Dambořicemi. Favoritem utkání byli hosté, kteří to rovněž potvrdili i na hrací ploše a poslednímu celku tabulky skórovat nedovolili.

Okresní přebor – 16.kolo

FC Vracov – Sokol Dambořice 0:7 (0:2)
Branky: 28´ Maleňák, 30´ Matula M., 51´ Matula V., 61´ Půček, 70´ Luskač, 76´+84´ Knotek. Rozhodčí: Moravčík – Blažek, Kalivoda. ŽK: Lukeš, Cizler, Červinka, Schwarzer, Chovanec (všichni Vracov). Diváci: 80

Vracov: Lukeš – Cizler, Polášek, Červinka, Schwarzer (36´ Chovanec), Mlček, Loprais Š., Mezihorák (46´ Loprais P.), Kocurek, Randis (46´ Žandovský), Kadleček

Dambořice: Pávek – Matula M., Chládek, Hovězák (63´ Bukovský), Počta, Luskač, Půček, Dobeš, Maleňák, Matula V. (57´ Suchánek), Gistr (69´ Knotek)

Sokol nastoupil na hřišti posledního Vracova v roli velkého favorita. Necelá stovka diváků si na první gól musela počkat téměř půlhodinu.

Nebyli to však domácí, nýbrž hosté kdo udeřili jako první. Ve 28.minutě otevřel skóre utkání Tomáš Maleňák a krátce po něm přidal druhou trefu hostujícího mužstva Marek Matula.

Tímto výsledkem skončil také první poločas. Dambořice byli při střelecké chuti a svoji snahu dokázali po přestávce vyjádřit dalšími brankami.Třetí trefu zařídil Václav Matula, dalším kdo se zaspal mezi střelce byl Karel Půček a na rozdíl pěti branek zvyšoval Jakub Luskač.

Na závěrečných dvacet minut se na hřiště dostal také Petr Knotek, který se trenérovi za důvěru odvděčil dvěma góly v rozmezí osmi minut.

Jedenáctou výhrou v sezóně se Dambořice osamostatnily na druhém místě tabulky, zítra se na ně můžou zpět dotáhnout Vnorovy. Vracovští fotbalisté se dál drží na samém dně okresního přeboru.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...