Okresní soutěže mají rozlosováno, kompletní přehled

Ve čtvrtek 27.června 2019 se v Ratíškovicích rozlosoval nový ročník okresních soutěží. Los najdete v jednotlivých článcích, kde je ke každé soutěži rozpis podzimní části ročníku 2019/20.

OKRESNÍ PŘEBOR

  • bude hrát čtrnáct mužstev, vítěz postupuje do 1.B třídy, sk. C
  • nováčky soutěže jsou Hodonín B, Bukovany a Hroznová Lhota B (všichni postup ze III.tříd)

TJ Starý Poddvorov (loni 6.místo)

FK Hovorany (8.místo))

Vlast Ježov (9.místo)

FC Lipov (10.místo)

Sokol Dambořice (4.místo)

SK Žarošice (5.místo)

TJ Bukovany (postup ze III.B třídy)

SK Dolní Bojanovice (3.místo)

Sokol Hroznová Lhota B (postup ze III.C třídy)

Spartak Svatobořice/Mistřín (7. místo)

Sokol Petrov (12.místo)

FK Hodonín B (postup ze III.A třídy)

Agro Vnorovy (2.místo)

Sokol Nenkovice (11.místo)

Rozlosování podzimní části soutěže – ZDE.

III.A TŘÍDA

  • bude hrát jedenáct mužstev, vítěz postupuje okresního přeboru
  • soutěž nepřihlásil Rohatec B a Svatobořice B
  • nováčky jsou Dubňany B a Ratíškovice B (nové mužstva), Mikulčice a Milotice B (sestup z OP) a Vacenovice B (přeřazení ze skupiny C)

Nesyt Hodonín (loni 4.místo)

FC Čejkovice (10.místo)

TJ Mikulčice (sestup z OP)

Sokol Vlkoš (6.místo)

SK Vacenovice B (přeřazení ze skupiny C)

Baník Lužice (5.místo)

Moravia Násedlovice (2.místo)

Baník Dubňany B (nováček soutěže)

FK Milotice B (sestup z OP)

SK Čejč (9.místo)

Baník Ratíškovice B (nováček soutěže)

Rozlosování podzimní části soutěže – ZDE.

III.B TŘÍDA

  • bude hrát dvanáct mužstev, vítěz postupuje do okresního přeboru
  • soutěž nepřihlásily Želetice
  • nováčky soutěže jsou Vracov (přeřazení ze skupiny A), Ždánice B (sloučení se Želeticemi)

Sokol Žeravice (loni 6.místo)

Sokol Bohuslavice (7.místo)

FC Vracov (přeřazení ze skupiny A)

Kovo Ždánice B (nové mužstvo – sloučení Ždánic a Želetic)

Sokol Lovčice (12.místo)

Sokol Sobůlky (3.místo)

Sokol Žádovice (4.místo)

SK Kostelec (10.místo)

Sokol Věteřov (9.místo)

Slavoj Moravany (2.místo)

Sokol Vřesovice (5.místo)

Sokol Archlebov (8.místo)

Rozlosování podzimní části soutěže – ZDE.

III.C TŘÍDA

  • bude hrát dvanáct mužstev, vítěz postupuje do okresního přeboru
  • nováčky soutěže jsou Domanín a Těmice (přeřazení ze skupiny A)

Sokol Tvarožná Lhota (loni 11.místo)

TJ Horňácko Hrubá Vrbka (9.místo)

Sokol Louka (8.místo)

Sokol Radějov (5.místo)

TJ Kordárna Velká nad Veličkou B (6.místo)

Agro Vnorovy B (10.místo)

FC Moravský Písek (7.místo)

FK Domanín (přeřazení ze skupiny A)

FK Suchov (3.místo)

KEN Veselí nad Moravou (2.místo)

Sokol Těmice (přeřazení ze skupiny A)

FK Nová Lhota (12.místo)

Rozlosování podzimní části soutěže – ZDE.