OP: Nenkovice na vedoucí Ždánice nestačily

Nenkovice přivítaly v sobotu na domácím trávníku lídra ze Ždánic. Domácím vyšel první poločas, ve kterém se ujali vedení. Hosté po přestávce výsledek dvěma góly otočili a vyhráli po šestnácté v sezóně.

Okresní přebor – 18.kolo

Sokol NENKOVICE – Kovo ŽDÁNICE 1:2 (1:0)
Branky: 42´ Kuchař – 58´ Horňák, 66´ Kořínek. Rozhodčí: Zima Jakub. ŽK: Bayer (Nenkovice). Diváci: 100

Nenkovice: Schöfr – Valenta, Černohorský Mich., Raus, Hanák, Kučera M., Válek, Kuchař, Klimeš, Hála, Černohorský Mar. (Kučera Z., Pospíšil, Vaďura, Polcr, Polášek, Bayer, Kellner)

Ždánice: Ruban – Rybka, Lánc, Štipčák K., Štipčák D., Doupovec, Handlíř, Kopeček, Snášel, Ondříšek, Horňák (Markus, Kubík, Svršek, Mlčák, Kořínek)

Na jaře trápící se Nenkovice hostily lídra ze Ždánic, který soutěží prochází bez větších obtíží. Přesto odehrál Sokol s favoritem vyrovnaný zápas.

Domácí tým udeřil jako první a v závěru prvního poločasu se dostal do vedení, kdy se dokázal prosadit nestárnoucí Kuchař a Sokol překvapivě vedl.Po přestávce hosté přidali plyn a výsledek dokázali otočit. Nejprve vyrovnal po necelé hodině hry Horňák a vítězství na stranu Ždánic strhl v 66.minutě Kořínek.

Kovo vyhrálo po šestnácté v sezóně a zvýšilo náskok na čele tabulky, Nenkovice jsou na 12.místě, které momentálně znamená sestup o soutěž níž.

Další sobotní výsledek

FK Milotice B – TJ Mikulčice 1:1 (1:1)
Branky: 3´ Zálešák – 38´ Bečica. Rozhodčí: Kolář – Zámečník, Svoboda. ŽK: Hroudný – Král, Novotný. Diváci: 60

[team_standings id=”9421″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...