Preview: OP čekají zajímavá utkání ihned v 1. kole

První srpnový víkend bude ve znamení prvních kol okresních soutěží. Několik zajímavých zápasů nás čeká hned na úvod. Většina zápasů se hraje v neděli.

Preview Okresní přebor – 1. kolo

Sobota 5.8. 2017 – 17:00

TJ Starý Poddvorov – TJ Baník Mikulčice “A”
Rozhodčí: Zima Jakub – Hlavinka Lubomír, Zálešák Petr

Mikulčice zajíždějí k utkání na hřiště Poddvorova, hosté skončili v loňském ročníku na 6. pozici. Umístili se tak o poznání lépe než jejich první soupeř, ten získal 11. pozici a unikl tak sestupu.

Neděle 6.8. 2017 – 17:00

Sokol Lipov – SK AGRO Vnorovy “A”
Rozhodčí: Horňáček Kamil – Zálešák Petr

V Lipově se chystají na velkou bitvu ihned v úvodu nového ročníku, mladý a houževnatý tým AGRA bude totiž patřit k hlavním aspirantům na titul.

Takto se radoval tým AGRA Vnorov (tvořen většinou hráčů právě ze Vnorov) na Memoriálu Páji Šrahůlka, budou se radovat i v OP?
Zdroj: Vojtěch Pres

Sokol Nenkovice – Družba Bukovany
Rozhodčí: Zima Jakub – Hlavinka Lubomír

Tým Nenkovic obsadil 8. místo a umístil se tak v poklidném středu tabulky. Nyní uvítá na svém hřišti jednoho z nováčků, tým Bukovan zvítězil v minulém ročníku III.B třídy.

Sokol Dambořice – SK Žarošice
Rozhodčí: Knotek Tomáš – Čikl Bohumil

Dambořice patřili v loňském ročníku mezi nejlepší trojici týmů OP, nyní na svém hřišti přivítají Žarošice, které sestoupily z I.B třídy.

Sokol Radějov – FK Šardice
Rozhodčí: Hýbl Jiří

Souboj nováčků v OP, které postoupili ze svých III. tříd a nyní se postaví proti sobě. Oba celky v loňské sezoně předváděly sebevědomé a ofenzivní výkony, tudíž se čeká skvělá podívaná.

KOVO Ždánice A – Spartak Svatobořice
Rozhodčí: Zíma Igor

Pan rozhodčí I. Zíma přivede ve Ždánicích na hřiště dva ostřílené účastníky Okresního přeboru, z nichž každý bude chtít vstoupit vítězstvím do letošní sezony.

SK Kostelec – FK Dolní Bojanovice
Rozhodčí: Lipár Antonín – Jahoda Jiří

Bojanovice patřily k nejlepším a obsadily 4. příčku, nyní však přichází nová sezona a startuje se od nuly. Tudíž i Kostelec bude chtít udržet body doma.

Mohlo by se vám líbit...