OP: V pořadí již šestá porážka Nenkovic v jarní části

Fotbalisté Nenkovic se v jarní části vyloženě trápí a v sobotu připsali již šestou porážku řadě. Prohráli dosud všechny zápasy odvetné části okresního přeboru a čeká je boj o záchranu.

Okresní přebor – 20.kolo

Sokol NENKOVICE – TJ MIKULČICE 0:2 (0:1)
Branky: 8´+51´ Novotný. Rozhodčí: Zálešák – Zámečník, Marada. ŽK: Stehno – Král. Diváci: 50

Nenkovice: Schöfr – Kučera M., Raus, Hanák, Stehno, Pospíšil Dav., Válek, Kuchař, Klimeš, Hála, Černohorský Mar. (Kučera Z., Pospíšil Dan., Bayer, Polcr, Polášek, Kellner)

Mikulčice: Fučík – Zachara, Rech, Repka, Pitzinger, Kuchárek, Novotný, Bečica, Hubačka, Bohunský, Kuchynka (Kurzer, Kašperlík, Charvát, Král)

Střelecké trápení Nenkovic pokračovalo také v sobotu, mužstvo na jaře vstřelilo pouze dvě branky a šestnáct inkasovalo. Loni skončil Sokol pátý, letos jej čekají záchranářské práce.

Mikulčice měly rovněž špatný vstup do druhé poloviny sezóny. Po třech porážkách, ale přišly dvě remízy a nyní také konečně vítězství.

Hosté udeřili hned v úvodu utkání a v osmé minutě vedli. Brankáře Schöfra překonal Novotný – 0:1. Jedna trefa stačila Mikulčicím k tomu, aby do kabin odcházeli spokojenější.Také druhá půle začala rychlou brankou a byli to opět hosté, kteří se mohli podruhé radovat. Neuběhlo ani šest minut a Novotný se zapsal do střelecké listiny podruhé – 0:2.

Sokol se v koncovce trápil a ani v tomto zápase nakonec gól nevstřelil. Nenkovice tak na gól čekají dlouhých 228 minut a v tabulce zůstaly na sestupovém 15.místě.

Mikulčice výhrou poskočily na desáté místo, ale pronásledovatelů mají odehrány o jedno utkání méně.

[team_standings id=”9421″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...