Duel posledních týmů OP pro sebe rozhodly Moravany

Zápas dvou nejhorších týmů okresního přeboru nabídl jeden ze sobotních dvou duelů soutěže. Vracov přivítal na svém trávníku poslední Moravany. Po nerozhodné první půli rozhodl o osudu utkání v 70.minutě hostující Selucký.

Okresní přebor – 13.kolo

FC Vracov – Slavoj Moravany 1:2 (1:1)
Branky: 3´ Herzán (PK) – 42´ Novák, 70´Selucký. Rozhodčí: Kolář – Blažková, Dufek. ŽK: Tesař, Říha, Herzán – Novák, Ficek. Diváci: 90

Vracov: Novák – Cizler (46´Loprais), Sedlák, Tesař, Mlček, Šona, Říha, Herzán, Kocourek, Chytka, Kudlík (74´ Kozák)

Moravany: Drobilík – Kalinec (43´ Šeďa), Bařina, Selucký, Buštík, Tychtl, Pintera, Vaculík, Zýbal (74´ Bochýnek), Novák (85´ Pimek), Ficek

Necelá stovka diváků se přišla podívat na utkání dvou posledních týmů soutěže. Už ve třetí minutě se dostali domácí do vedení, když nařízenou penaltu proměnil Herzán.

Hubený náskok držel Vracov až téměř do konce prvního poločasu, ale do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu. Vyrovnávací branku hostům zařídil Novák, tři minuty před přestávkou.

T-shock

Zajímavá partie pokračovala také po změně stran. Na to, že se střetly nejhorší dvě obrany okresního přeboru, branek příliš nepadlo.

Rozhodující okamžik přišel v 70.minutě. Vítěznou trefu si připsal Selucký a hosté si připsali druhou výhru v sezóně. Zároveň opustili poslední místo, které přenechali svému dnešnímu soupeři.

Mohlo by se vám líbit...