Přinese 6. kolo OP skalp Šardic ve Vnorovech a další výhru Žarošic?

Na vedoucí týmy OP čekají těžké duely. Šardice zajíždějí do Vnorov a Žarošice čekají doma na Dolní Bojanovice. Zbytek utkání 6. kola a tabulku naleznete níže.

Preview – 6. kolo OP

Sobota 9.9. 2017
Čas: 16:00

SK Agro Vnorovy – FK Šardice
Rozhodčí: Knotek Tomáš – Lipár Antonín, Rotter Karel

Už jenom delegace tří rozhodčích, při již tak nedostatečném počtu arbitrů, předurčuje o jak vyhrocený duel se bude jednat. Domácí AGRO Vnorov přivítá zatím dominantní Šardice, které v dosavadním průběhu pouze jedinkrát remizovaly. Naopak domácí zatím drží 6. pozici a po minulém kole, ve kterém přišly o výhru až v poslední minutě si budou jistě chtít spravit chuť před domácími příznivci.

TJ Mikulčice “A” – Spartak Svatobořice
Rozhodčí: Voříšek Patrik – Zíma Zbyněk, Čikl Bohumil

Mikulčice ani Svatobořice nemohou být s dosavadním průběhem jistě spokojeni. Umístění ve druhé polovině tabulky není to co si funkcionáři v obou týmech představovali a proto každý bod ze vzájemného duelu se bude počítat.

Neděle 10.9. 2017
Čas: 16:00

SK Žarošice – Dolní Bojanovice
Rozhodčí: Drozdy Luboš

Žarošice bude čekat o poznání “lehčí” duel než na tým Šardic, se kterým se právě Žarošice přetahují o první místo. Dolní Bojanovice na 10. místě se 6 body a skórem 11:11 chtějí brát každý bod, no ta bere z venkovního duelu, ovšem tentokrát to jednoduché nebude.

Další nedělní duely OP:

Družba Bukovany –  SK Kostelec
Rozhodčí: Kolář Roman

FC Lipov – KOVO Ždánice “A”
Rozhodčí: Hýbl Jiří

Sokol Nenkovice – Sokol Radějov
Rozhodčí: Lipár Antonín

Sokol Dambořice – Starý Poddvorov
Rozhodčí: Zálešák Petr

[team_standings id=”4818″ title=”Aktuální tabulka soutěže” number=”15″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...