Patrik Blažek je zpět, přidal další čtyři góly

V minulém kole utrpěli fotbalisté Hrubé Vrbky debakl v Tasově, dnes přišla omluva v podobě hladkého vítězství nad rezervním týmem Vnorov. Čtyřmi góly se na výhře podílel Patrik Blažek.

III.C třída – 6.kola

Horňácko Hrubá Vrbka – Agro Vnorovy B 5:1 (0:1)
Branky: 58´+62´+68´+86´ Blažek Patrik, 80´ Prachař – 35´ Borek Jakub. Rozhodčí: Riedl. Bez ŽK. Diváci: 40

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Sečkář, Mlýnek, Janás, Peprna, Šuránek, Blažek P., Blažek J., Horák, Polášek (Kutálek, Sládek, Roháč, Bajko, Šmehlík)

Vnorovy B: Borek J. – Macháček, Hlůšek, Slavík, Vajdík, Komoň F., Tomeček, Petrucha, Polách, Komoň R., Borek M. (Janoušek, Kuchařík, Třináctý, Mánek)

Před týdnem Patrik Blažek v sestavě Hrubé Vrbky chyběl a Horňácko to v Tasově pořádně schytalo. Dnes už opět nastoupil a jeho góly znovu pomohly k vítězství.

Domácí výběr ale nezačal utkání vůbec dobře. Ve 35.minutě otevřel skóre zápasu Jakub Borek a poslal hosty do vedení.

Hubený náskok si fotbalisté Vnorov udrželi až do přestávky a ještě téměř po hodiny hry stále vedli. Pak ale začal úřadovat Patrik Blažek a výsledek se začal otáčet.


V 58.minutě se Blažek trefil poprvé a bylo srovnáno. O čtyři minuty později svou druhou branku poslal Hrubou Vrbku poprvé do vedení. Tento gól se ukázal jako vítězný.

Blažek byl při střelecké chuti, když 68.minutě zkompletoval hattrick. Deset minut před koncem se mezi střelce zapsal Prachař a zvyšoval na rozdíl tří branek.

Závěrečné slovo měl ale opět domácí kanonýr a svou čtvrtou trefou v zápase zpečetil výhru Horňácka nad béčkem Vnorov.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...