Rohatci vystřelil výhru Homola, Milotice i Velká prohrály

Hned čtyři utkání měla na programu I.A třída, během odpoledního programu se představili i zástupci z Hodonínska.

I.A třída sk.B – 13. kolo

TJ Dražovice – TJ Sokol Hroznová Lhota 1:5 (0:2)
Branky: 90´ Pelc – 39´ Falešník, 42´ Janík, 50´ Červenka, 72´ Lipčík, 85´ Gazárek Rozhodčí: Kugler – Lazar, Raus Delegát: Linhart ŽK: Sláma, Křap, Levíček – Matyáš Diváci: 68

Hostům z Hroznové Lhoty vyšel v Dražovicích především závěr první a začátek druhé půle. Nejprve otevřel skóre ve 39. minutě Falešník, následovala branka Janíka ve 42. minutě, která tak dala pohodlný náskok hostům.

Pět minut druhého poločasu stačilo Červenkovi aby navýšil náskok svého týmu. Po jedné brance přidali i Lipčík s Gazárkem a domácí se zmohli na snížení až v 90. minutě, kdy Pelc překazil čiské konto Kusalíkovi.

SK Rakvice 1932 – FK Milotice 3:2 (1:0)
Branky: 43´ Havlena, 60´ Prachař, 69´ Kubiš – 64´+ 72´ Šifel Rozhodčí: Kocman – Knecht, Kopřiva ŽK: Havlena, Kubiš – Hofr, Knotek, Toman, Zajíc, Novák ČK: Peš, Kubiš – Knotek Diváci: 120

Ostrý závěr mělo utkání v Rakvicích, kde od 43. minuty vedli domácí, o dvoubrankový náskok se pak postaral Prachař. Snížení a naději hostům dal vzápětí Šifel.

Reakce domácích na sebe nenechala čekat a Kubiš opět zvýšil náskok domácím, se kterým nic neudělal ani druhá branka, kterou vstřelil Šifel. V poslední desetiminutovce pak hlavní rozhodčí vyloučil hned tři hráče.

TJ Sokol Krumvíř – TJ Kordárna Velká n./Vel. 1:0 (1:0)
Branky: 43´ Ondroušek Rozhodčí: Hanák Radim – Vrbka Jan, Jonáš ŽK: Ondroušek, Adamec, Bíza – Mikeska, Valášek, Janda Diváci: 150

Jedinou branku vidělo 150 diváků v Krumvíři a to, když chvíli před koncem poločasu zakončil úspěšně Ondroušek. Díky této trefě tak zůstávají tři body v Krumvíři.

TJ Slavoj Rohatec – FK Baník Ratíškovice 3:2 (1:2)
Branky: 45´ Ruszkowski, 85´ Herzán, 89´ Homola – 20´ Bábíček, 44´ KundrataRozhodčí: Špaček – Rosa, Blažek Delegát: Horák, Toman ŽK: Elšík, Homola, Salajka, Petrák – Konečný, Štreit ČK: 45´ Chromý Diváci: 300

Třístovka diváků se v Rohatci nenudila. Hosté vedli po brankák Bábíčka a Kundraty 2:0. V poslední minutě poločasu však Ruszkowski snížil a navíc byl vyloučen hostující brankář Chromý.

Do branky Ratíškovic tak musel Balus, který inkasoval až v závěrečných minutách. Nejprve dokázal Herzán pět minut před koncem vyrovnat. Následně zajistil v 89. minutě Homola 3 body domácímu celku.

 

Mohlo by se vám líbit...