Plný počet bodů mají už jen Žádovice ve III.B třídě

Máme tady opět krátký přehled tabulek a statistik v okresních soutěžích. Nejvíce zápasů je odehráno v okresním přeboru, který běží na plné obrátky. Neúplné jsou III.třídy, kde je odloženo mnoho zápasů.

V OP hrají prim Vnorovy, které si drží náskok tří bodů na druhé Svatobořice. Ty však mají jedno utkání k dobru. Agro se přesto prezentuje nejlepším útokem (43 vstřelených branek) i obranou (4 obdržené góly).

Na opačném pólu tabulky se nacházejí Nenkovice, jenž se loni zachránily na poslední chvíli. Letos to opět vypadá na boj o záchranu. Pouze jeden bod z osmi odehraných utkání je jejich dosavadní bilance.

[team_standings id=”13493″ title=”OKRESNÍ PŘEBOR” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Lídrem ve III.A třídě jsou Mikulčice, které ještě neprohrály a body ztratily za jednu remízu. O čtyři body zpět je Vlkoš, jenž se netají postupovými ambicemi a má utkání k dobru.

Na konci tabulky je seřazena trojice Milotice B, Čejkovice a Vacenovice B. Všechna tři mužstva vybojovala v šesti zápasech jednu výhru a mají na kontě tři body.

[team_standings id=”13492″ title=”III.A TŘÍDA” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]


Jediným mužstvem, jenž dosud neztratilo body jsou Žádovice. Lídr III.B třídy vyhrál všech sedm zápasů a s nejlepším útokem (35 gólů) i obranou (3 góly) vede o šest bodů před svými pronásledovateli.

Nejhorším týmem soutěže jsou Lovčice, které v letošní sezóně ještě bodovat nedokázaly. Pouhé dvě vstřelené branky a 61 inkasovaných je jen smutná vizitka.

[team_standings id=”13491″ title=”III.B TŘÍDA” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Ve III.C třídě se do čela vypracoval Suchov, který v sedmi zápasech šestkrát zvítězil a jen jednou remizoval. Rovněž disponuje nejlepším útokem (28 gólů) i obranou (7 góĺů).

Tabulku poněkud překvapivě uzavírají Těmice, jenž dokázaly letos vybojovat pouhé dva body za dvě remízy. Jen o bod více má na kontě zarazický KEN, který je také zvyklý na vyšší příčky.

[team_standings id=”13488″ title=”III.C TŘÍDA” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz