Po nečekané výhře přišel opět debakl

Poslední kolo ve III.C třídě svedlo proti sobě dva nejhorší týmy soutěže. Moravský Písek přivítal na svém pažitu beznadejně poslední Novou Lhotu a soupeře rozstřílel.

III.C třída – 22.kolo

FC Moravský Písek – FK Nová Lhota 7:1 (2:1)
Branky: 19´ Friš, 22´ Kuban, 50´ Píštěk, 67´ Vrána, 75´ Hodonský, 86´ Pyclík P., 88´ Janás – 39´ Ficek. Rozhodčí: Rotter. ŽK: Mikéska L. (N. Lhota). Diváci: 50

Mor. Písek: Chamrád – Křivánek M. (60´ Křivánek D.), Kučera, Pyclík P., Janás, Pyclík Z. (85´ Kužela), Šmahaj, Štěpaník (80´ Matoušek), Hodonský, Friš (46´ Píštěk), Kuban (54´ Vrána)

N. Lhota: Holek (76´ Štipčák) – Lukšík (76´ Folvalský), Kohůt, Skalík, Kubík, Malár P., Vavrek, Sidon (46´ Mikéska A.), Mikéska L. (75´ Malár T.), Tomčala (46´ Pavlík), Ficek

V minulém kole zaznamenala Nová Lhota nečekanou první výhru v sezóně, ale hned v dalším kole se vrátila do starých kolejí a byla z toho opět vysoká porážka.

Moravský Písek dokázal odčinit dvě vysoké porážky v řadě a v posledním utkání si alespoň udobřil fanoušky povinným vítězstvím.

V prvním poločase se domácí dostali do vedení v 19.minutě Frišem, kterého po chvíli napodobil Kuban. V závěru poločasu inkasoval také golman Chamrád, kterého překonal Ficek.Klid přinesl na kopačky Písku v 50.minutě střídající Píštěk, jenž zvyšoval na rozdíl dvou branek. Hosté toho příliš neukázali a inkasovali další góly.

Čtvrtý gól přidal Vrána a pátou trefu obstaral čtvrthodiny před koncem Hodonský. V závěru ještě přidali domácí dvě branky.

Pavel Pyclík zvyšoval na 6:1 a chvíli po něm zpečetil vysoké vítězství Moravského Písku Janás. V tabulce poskočil Písek na deváté místo, o které jej může připravit ještě Tvarožná Lhota.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...