Festival neproměněných šancí Zarazice nakonec nemrzel

Po vysoké výhře v prvním kole nad Novou Lhotou, přišlo pro Zarazice utkání s Mor. Pískem, kde remízu vystřelil až v 90. minutě Páč, v dalším domácím duelu však chtěly Zarazice ukázat opět svoji sílu.

III.C třída – 3. kolo

TJ KEN Veselí n/Mor. – Sokol Louka 3:0 (0:0)
Branky: 48´ Bureš, 79´ Runkas, 88´ Potrusil Rozhodčí: Husár Vojtěch Bez ŽK Diváci: 90

KEN: Chudík – Ondra, Tomeček, Kuryviál, Kunovjánek, Štůral, Bureš, Kubica, Kohoutek, Špiruda, Hanák

Louka: Vrba – Fišer, Trýska, Čajka, Mikuláček, Sedlář, Malůš, Minařík, Grabec, Šimlík, Lejčko

Aktivnější domácí diktovali od úvodu tempo hry a postupně se dostávali do spousty vyložených příležitostí.

V úvodní čtvrthodině vysunul Špiruda skvěle Kohoutka, ten však pokračoval ve své střelecké produktivitě trendem z utkání v Mor. Písku a nedokázal skórovat.

Po centru právě Kohoutka se objevil ve skvělé příležitosti Kubica, jeho hlavička skončila za zády Vrby, pro ofsajd však branka nebyla uznána.

Další příležitost ke skórování měl Hanák, který po rohu Špirudy číhal na zadní tyči. Jeho pokus však skončil na kopačce bráního hráče a tyčce branky hostí.

Diváci v Zarazicích se dočkali branky hned na úvod druhé poloviny, když si dlouhý míč Štůrala zpracoval Bureš, ukázal důraz v souboji s hostujícím obráncem a zakončil neomylně.

Louka držela dlouhou dobu Zarazice na rozdíl jediné branky, jedním z důvodu byla taktéž produktivita domácích, kteří nedokázali využívat obrovské příležitosti.

Mimo mířil po dobré akci Kohoutek, v další šanci byl i Potrusil když mu Mustafa pustil přihrávku a hráč Zarazic se ocitl před samotným brankářem, ani tentokrát však zarazičtí hráči neskórovali a domácí příznivci přestávali mít s počtem neproměněných šancí trpělivost.

Klid všem přítomným, především z řad domácích dal deset minut před koncem Runkas, který využil zaváhání domácí obrany.

Zvýšení na konečných 3:0 přišlo zásluhou zakončujícího Potrusila v posledních minutách. Zarazice tak ani ve druhém domácím utkání neobdržely branku a dokázaly ze tří duelů vytěžit sedm bodů.

VÍCE FOTOGRAFII NA OFICIÁLNÍ FOTOGALERII

AUTOR: Vojtěch Pres

hodoninskyfotbal.rajce.idnes.cz

Mohlo by se vám líbit...