Prušánky jasně přehrály poslední Čejč

Zajímavý souboj nabídlo 12. kolo III. A třídy, na špici tabulky hrající Podl Prušánky, jenž marně stíhají suverénní tým ze Šardic a poslední Čejč, který má pouhé 2 body.

III. A třída – 12. kolo

Podl. Prušánky – SK Čejč 6:2 (1:1)
Branky: 12´Stávek, 49´+ 71´Hrubý, 51´+ 53´Řezník – 17´+ 69´Kot Rozhodčí: Janík Dominik ŽK: Herka, Hrubý, Z. Kachyňa, Řezník, Horváth – Rozkydal, Kot, Koliba Diváci: 80

Prušánky: Hamerník – Váňa (70´Forman), P. Kankia, Stanec, Sila, Herka, Hrubý, Z. Kachyňa (80´Horváth), Řezník (73´M. Kankia), V. Kachyňa (84´Úlehla), Stávek

Čejč: Petráš – Rozkydal, Kot, Filásek, Kourek, Bayer (80´Rylka), Koliba, Špéra, Konvička, Hanák, Kučera

První poločas utkání byl značně vyrovnaný, domácí se dostali do vedení zásluhou Jiřího Stávka ve 12. minutě.

Hosté si nenechali nic líbit, po 17 minutách bylo skóre opět vyrovnané, zasloužil se o to Jiří Kot. Bohužel více fotbalové krásy první půle nenabídla, diváci však smutnit nemuseli, druhý poločas přinesl slušnou porci branek.

T-shock

Hráči Podl. Prušánky vedli opět, tentokrát zásluhou střílejícího Hrubého, který tak dal již v úvodních minutách druhého poločasu vědět, který z týmů chce mít navrch.

Během dalších minut bylo v podstatě rozhodnuto, v 51. minutě dokázal vstřelit branku Michal Řezník, tentýž hráč se prosadil již o 2 minuty později, když z pokutového kopu upravoval stav zápasu na 4:1.

Hosté to však nezabalili a mohli se radovat se snížení, postaral se o něj v 69. minutě opět J. Kot. Gólové produkce hráčů Čejče tím však skončila, to se ale nedalo říci o střelcích domácích.

Běžela 71. minuta a domácí Tomáš Hrubý byl opět u gólové příležitost, kterou proměnil a připsal si tak již druhý zásah.

Gólově povedené odpoledne uzavřela minuta 75. a branka, jejímž autorem byl střídající Zdeněk Forman. V dalším kole zajíždějí hráči Podl. Prušánky do Milotic. Hosté z Čejče se budou snažit urvat body v Čejkovicích.

Mohlo by se vám líbit...