Béčko Milotic míří na první místo ve III.A třídě

Změna na prvním místě ve III.A třídě se udála po sobotních zápasech. Dosud vedoucí rezerva Mikulčic prohrála ve Vacenovicích a do čela zamířilo béčko Milotic, které uspělo ve Vracově.

III.A třída – 9.kolo

FC Vracov – FK Milotice B 2:3 (1:2)
Branky: 41´ (PK) Kadleček, 83´ Říha L. – 8´+10´ Snopek, 70´ Novák. Rozhodčí: Bittner – Svoboda, Kudlík. ŽK: Pospíšil – Měchura. ČK: 90´ Nygrýn – 33´ Hroudný. Diváci: 70

Hostům se podařil vstup do zápasu, když už v desáté minutě vedli o dva góly, obě trefy zaznamenal Snopek. Komplikace pro Milotice přišla po půlhodině, kdy byl vyloučen kapitán Hroudný. Toho Vracov dokázal využít a krátce před přestávkou z penalty Kadleček snížil.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Surová hra-podražení soupeře zezadu v nepřerušené hře v souboji o míč (bez snahy či možnosti hrát míč).

Dvacet minut před koncem přišla třetí branka hostů, kterou zařídil Novák. Domácí ještě jednou dokázali snížit, ale gól Lukáše Říhy přišel zjevně pozdě. V závěru ještě obdržel červenou kartu vracovský Nygrýn.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, Surová hra -podražení soupeře zezadu v nepřerušené hře v souboji o míč (bez snahy hrát či možnosti hrát míč.


SK Vacenovice B – Baník Mikulčice B 1:0 (0:0)
Branka: 55´ Školař. Rozhodčí: Riedl – Lunga. ŽK: Školař – Brablc. Diváci: 40

Rezerva Mikulčic hájila proti béčku Vacenovic první místo v tabulce. To se jim nakonec nepodařilo, když o osudu zápasu rozhodl v 55.minutě domácí Školař. Baník se tak propadl na druhé místo.

Nesyt Hodonín – Slavoj Rohatec B 0:6 (0:3)
Branky: 7´+42´ Duchoslav M., 17´ Duchoslav O., 74´+79´ Konečný, 87´ Kundrata. Rozhodčí: Blažek J. – Blažek P., Gerstberger. ŽK: Uřičář – Duchoslav Ota. Diváci: 100

Druhý zápas za sebou nedokázal dát Nesyt branku. Naopak béčko Rohatce má střeleckou formu, dva zápasy=skóre 10:0. První půle prakticky rozhodla zápas. Dva góly si připsal Marek Duchoslav a jednu Ota Duchoslav.

Také druhý poločas přinesl tři branky. Dvakrát se mezi střelce zapsal Konečný a v závěru výsledek zpečetil Kundrata. Hodonín zůstal třetí, bodově se na něm dotáhl právě Slavoj.

Mohlo by se vám líbit...