Blatnice deklasovala Kozojídky na jejich hřišti

Během středečního odpoledne přivítaly Kozojídky na domácí půdě hráče FK Blatnice v rámci 1. předkola Krajského poháru.

Krajský pohár JmKFS 1. předkolo

SK Kozojídky – FK Blatnice pod Sv. Ant. 0:5 (0:3)
Branky: 11´+ 64´ Naňák, 13´ Štefánek, 14´ + 67´ Cícha Rozhodčí: Hulcký Tomáš – Štipčák Martin, Daněček Matěj ŽK: Kurečka, Hrbek – Beňa ČK: 80´ Kurečka (Kozojídky) Diváci: 150

Kozojídky: Grombíř – Bíla O., Vítek, Páleník, Nekarda, Janíček (58´ Červenka), Hanzelka (71´ Grossman), Kurečka, Matuška, Hrbek, Cileček

Blatnice: Posolda – Vavřík, Naňák, Rybníkář, Peřina, Straka, Šeda, Cícha, Beňa, Vaněk (71´Kolář) Štefánek

Bojující mladá blatnická sestava

Kozojídky se musely obejít bez nejlepšího střelce uplynulého ročníku O. Březiny, který řeší zdravotní potíže a taktéž Bančáka, což jejich hru poznamenalo. Ovšem i přesto byli hráči domácích aktivnější, ovšem v největší šanci úvodní dvacetiminutovky selhal Hanzelka.

Hosté za to začali trestat. Nejprve se prosadil sedmnácitletý Naňák, který při další brance vymyslel ideální přihrávku neomylnému Štefánkovi, který zvyšoval na 0:2.

Zlomená domácí obrana zazmatkovala i v další situaci, ve které se nejlépe zorientoval Cícha a Blatnice mířila za skvelým vítězstvím.

Do druhého poločasu vstoupili aktivně domácí, kteří ještě chtěli s výsledkem něco vymyslet. Ale ani tentokrát nebyli úspěšní a Blatnice kontrolovala vývoj utkání.

Navíc přidala další branky, nejprve si vyměnili role přihrávající Štefánek a zakončující Naňák, posléze přidal svoji druhou branku také Cícha.

Již oslabení domácí o vykartovaného Kurečku si v závěru vytvořili slibné příležitosti do kterých se dostali zakončující Nekarda a Hrbek, ovšem selhali tváří v tvář hostujícímu brankáři a Blatnice si tak z Kozojídek odváží suveréní vítězství.

 

Zbytek fotogalerie naleznete na našem rajčeti:

http://hodoninskyfotbal.rajce.idnes.cz/1.predkolo_Kozojidky_-_Blatnice/

Mohlo by se vám líbit...