Posledním semifinalistou poháru se stal Petrov

Sobota nabídla také poslední duel semifinále okresního poháru, ve kterém se utkalo béčko Rohatce s Petrovem. Zápas dopadl podle očekávání a z postupu se těší po výhře 3:0 favorizovaný Petrov.

Okresní pohár – semifinále

Slavoj Rohatec B – Sokol Petrov 0:3 (0:1)
Branky: 28´ Janeček, 66´ Šantavý, 70´ Benovič. Rozhodčí: Kalivoda – Kukula, Hlavinka. ŽK: Duchoslav M., Gerstberger, Rosypálek (vš. Rohatec). Diváci: 50

Rohatec B: Jüstel – Skalický, Stanický, Odehnal, Gerstberger, Duchoslav O., Tomšej, Tříska, Rosypálek, Duchoslav M., Valčík (Klimek, Surovec, Snášel)

Petrov: Čermák – Grabec, Lončík, Krůtil, Kundrata, Mikéska, Janeček, Macháček Z., Macháček M., Šantavý, Benovič (Krša, Faltýnek, Kříž, Mikulka)

Téměř měsíc se muselo čekat až se zkompletují počet semifinalistů okresního poháru. V Rohatci se proti sobě nastoupili domácí rezerva Slavoje a hosté z Petrova.

Papírové předpoklady začal Sokol naplňovat po necelé půl hodině, kdy hosty poslal do vedení Janeček. Hubený náskok si Petrov přenesl i do druhého poločasu.

Slavoj po celý zápas nedokázal najít recept na hostující obranu a brankáře Čermáka, který za svá záda nepustil ani jednu branku.


Na druhý gól se čekalo do 66.minuty, kdy přidal pojistku Šantavý. Za další čtyři minuty již bylo definitivně rozhodnuto.

Už 70.minuta určila konečné skóre, když třetí gól Petrova přidal Benovič. Ve zbytku zápasu si Petrov výsledek pohlídal a nedal Rohatci šanci s výsledkem něco udělat.

Všichni semifinalisté poháru jsou již známi. Již dříve si postup vybojovaly Šardice, Vnorovy a rezerva Velké nad Veličkou. Ty po sobotě doplnil Petrov. Semifinálové duely se budou hrát na jaře 2018.

Mohlo by se vám líbit...