Přehled a výsledky krajských soutěží (28.-29.9. 2019)


Přinášíme přehled a výsledkový servis krajských soutěží mužů a dorostenců hraných o víkendu ve dnech 28. a 29.září 2019.

SOBOTA 28.9.2019

Krajský přebor

Ratíškovice – Boskovice 0:3 (0:3)
Branky: Stara, Fadrný, Pokorný

Mutěnice – Rousínov 1:1 (0:0)
Branky: Novotný – Žoček

1.A třída, sk. B

Dubňany – Vyškov B 1:1 (0:1)
Branky: Hlaváč – Zbořil

Pačlavice/Dětkovice – Veselí nad Moravou 1:4 (1:2)
Branky: Doležel – Zbytek, Joch, Šebesta, Břečka

1.B třída, sk. C

Kyjov – Tvrdonice 1:2 (1:1)
Branky: Macek – Zemánek, Uhrinec

1.třída – dorost

Ratíškovice – Lipov 1:2 (1:1)
Branky: Sukup – Maňák M., Černák

Vlkoš/Vracov – Podivín 1:5 (0:3)
Branky: Zmeškal – Pospíšil 2, Kostrhun 2, Pavka

NEDĚLE 29.9.2019

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Milotice 1:2 (1:0)
Branky: Kerel – Kundrata, Vaško (PK)

Hroznová Lhota – Velká nad Veličkou 5:2 (4:2)
Branky: Lipčík P. 3., Schwarzbier, Červenka  – Horák 2

Rohatec – Lednice 4:3 (3:2)
Branky: Vanda, Mlynařík, Šimánek, vlastní – Očenášek, Beneš, Wolgemuth


1.B třída, sk. C

Kozojídky – Strážnice 1:3 (1:1)
Branky: Kurečka – Lípa, Vávra (PK), Andrýsek

Uhřice – Vacenovice 3:2 (0:0)
Branky: Neumann 2, Pěnčík – Voříšek, Vašek

Ždánice – Charvátská Nová Ves 4:1 (2:1)
Branky: Horňák D. 2, Handlíř, Lánc – Kouřílek

Blatnice – Velké Bílovice 1:2 (1:1)
Branky: Cícha – Bucňák, Ferbar

Šardice – Kněždub 5:1 (1:0)
Branky: Koryčánek 2, Valenta, Kyněra, Knoflíček – Fury

Krajský přebor – starší dorost

Kuřim – Dubňany/Mutěnice 2:1 (2:0)
Branky: Vlček, Nechvátal – Opluštil

Veselí nad Moravou/Strážnice – Vyškov/Dědice 0:4 (0:1)
Branky: Ambroz, Klimeš, Wachtel, Formánek (PK)

Krajský přebor – mladší dorost

Kuřim – Dubňany/Mutěnice 0:0

Veselí nad Moravou/Strážnice – Vyškov/Dědice 1:2 (1:1)
Branky: Stanislav – Wachtel, Najman

1.třída – dorost

Hroznová Lhota – Velká nad Veličkou 13:2 (6:0)
Branky: Doležel 4, Janás 2, Matyáš 2, Zalubil, Domanský, Smetka, Pavlica J., Mizerák – Koželuha 2

Lužice – Bzenec 3:7 (3:3)
Branky: Svoboda 2, Jungwirth – Komínek 3, Kosíř 3, Marčík

Dambořice – Krumvíř 1:4 (0:1)
Branky: Bárta – Stehlík 2, Němeček 2

Rohatec – Lednice/Velké Bílovice 3:7 (1:4)
Branky: Zahnaš 2, Čech – Malhocký 3, Hykl 2, Foukal, Salajka