Přehled a výsledky krajských soutěží (5.-6.10. 2019)


Přinášíme přehled a výsledkový servis krajských soutěží mužů a dorostenců hraných o víkendu ve dnech 5. a 6. října 2019.

SOBOTA 5.10.2019

Krajský přebor

Ivančice – Mutěnice 3:0 (2:0)
Branky: Weinlich (PK), Jacko, Čermák

MS Brno – Ratíškovice 1:0 (0:0)
Branka: Černý

1.A třída, sk. B

Veselí nad Moravou – Velké Pavlovice 2:0 (0:0)
Branky: Šebesta, Joch

Velká nad Veličkou – Dubňany 1:3 (0:2)
Branky: Mička – Sviták 2, Salajka

1.B třída, sk. C

Valtice – Ždánice 2:1 (2:1)
Branky: Holešínský, Barvíř – Lánc

Vacenovice – Kozojídky 3:1 (1:1)
Branky: Špaček O. 2, Vašek – Šprta

NEDĚLE 6.10.2019

1.A třída, sk. B

Vyškov B – Rohatec 2:2 (0:1)
Branky: Rogožan, Kollár – Šimánek, Mlynařík

Rajhradice – Hroznová Lhota 6:4 (4:2)
Branky: Jakš 2, Firych 2, Urbánek, Doležel (PK) – Lipčík P. 2, Falešník, vlastní

Milotice – Nikolčice 3:1 (1:0)
Branky: Vaško 2, Novák – Petrásek


1.B třída, sk. C

Charvátská Nová Ves – Kyjov 3:2 (3:1)
Branky: Kuřil, Venglovič, Kuriál – Dufek, Bartoň

Újezd u Brna – Strážnice 3:0 (2:0)
Branky: Horáček 2, Malásek

Velké Bílovice – Uhřice 2:1 (1:1)
Branky: Osička O. 2 – Neumann

Tvrdonice – Šardice 1:2 (0:1)
Branky: Polášek – Koryčánek, Zicháček

Kněždub – Blatnice 2:4 (1:2)
Branky: Bačík, Dufka – Šeda, Sivák 2, Straka

Krajský přebor – starší dorost

Dubňany/Mutěnice – Židenice 0:2 (0:1)
Branky: Lištvan, Pavlík

Soběšice – Veselí nad Moravou/Strážnice 7:0 (3:0)
Branky: Hrdlička 2, Řepa 2, Malý, Novotný, Sychra

Krajský přebor – mladší dorost

Dubňany/Mutěnice – Židenice 3:5 (2:1)
Branky: Lamáček 2, Šalša – Semrád 2, Kluj, Ryšavý, Čičmanský

Soběšice – Veselí nad Moravou/Strážnice 6:2 (4:1)
Branky: Nohýnek 3, Pfeffer, Svoboda, Křenek – Janík, Nekarda

1.třída, sk. C – dorost

Podluží/Lanžhot – Lužice 4:3 (2:1)
Branky: Markov 4 – Svoboda 3

Dambořice – Ratíškovice 1:5 (0:3)
Branky: Zimin – Tisar 3, Václavík, Leskovan Š.

Lipov – Velké Pavlovice 0:9 (0:9)
Branky: Chytka 5, Fridrich 2, Vykydal, Trávníček

Bzenec – Hroznová Lhota 6:3 (3:2)
Branky: Žůrek 2, Kosíř 2, Komínek 2 – Domanský, Matyáš

Velká nad Veličkou – Vlkoš/Vracov 0:6 (0:2)
Branky: Polanský 2, Vrážel 2, Kristoň, Šimek

Podivín – Rohatec 15:0 (14:0) – nedohráno