Přehled a výsledky okresních soutěží (11.-13.10. 2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledky okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 11. až 13. října 2019. Už v pátek se předehrává jedno utkání, sobota nabídne jen sedm duelů, v neděli se pak hraje zbývající část zápasů.

PÁTEK 11.10.2019

Okresní přebor 

Hodonín B – Vnorovy B 0:2 (0:2)
Branky: Ježek, Kočiš L.

SOBOTA 12.10.2019

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Ježov 4:1 (2:1)
Branky: Pravda Jar., Lipčík, Bíla, Pravda Jiří – Budík

III.A třída

Vacenovice B – Ratíškovice B 0:6 (0:3)
Branky: Mačuda 2, Stokláska, Vacenovský, Šťavík, Cigánek

Čejč – Nesyt Hodonín 2:4 (1:2)
Branky: Filásek, Dohnálek – Zábranský 3, Ondrovčík

III.B třída

Vřesovice – Žeravice 3:1 (1:1)
Branky: Bilíček 2, Ficek – Glos

III.C třída

Vnorovy B – Nová Lhota 10:1 (5:0)
Branky: Kočiš L. 3, Studnička 2, Kočiš K., Čajka, Polách, Zachar, Vajdík – Sidon

Moravský Písek – Velká nad Veličkou B 7:2 (2:1)
Branky: Kuban 2, Stuchlík 2, Štěpáník, Sotolář, Němeček – Matyáš, Pavlinec

Okresní přebor – dorost

Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. – Kostelec/Kyjov B 3:1 (2:0)
Branky: Slavík, Studénka, Pelucha (PK) – Spurný


NEDĚLE 13.10.2019

Okresní přebor

Žarošice – Nenkovice 8:1 (2:1)
Branky: Zouhar 4, Vágner 2, Luskač, Ždánský – Kuchař

Petrov – Starý Poddvorov 4:2 (1:0)
Branky: Šantavý 3, Janeček – Kašík 2

Dolní Bojanovice – Lipov 3:1 (1:1)
Branky: Baláš, Bohun M., Bohun P. – Halíček

Svatobořice – Hovorany 1:1 (1:1)
Branky: Pazderka – Ondroušek

Bukovany – Dambořice 1:6 (0:3)
Branky: Vašíček – Čujan 2, Hovězák 2, Vytrhlík, Drmela

III.A třída

Dubňany B – Mikulčice 2:2 (1:1)
Branky: Žurovec, Šalša – Svobodník, Král

Násedlovice – Vlkoš 0:4 (0:2)
Branky: Otruba B. 2 (1 z PK), Zálešák, Hlaváč

Milotice B – Čejkovice 5:3 (3:0)
Branky: Novák 4, Antoš – Čechovský 3

III.B třída

Sobůlky – Archlebov 6:0 (5:0)
Branky: Dohnálek 4, Zeman, Drápal

Moravany – Bohuslavice 1:3 (0:2)
Branky: Pimek – Fúsek, Doležal, Vykouk R.

Kostelec – Ždánice B 6:1 (3:1)
Branky: Kvaltin J. 3, Blahynka 2, Horák – Ondříšek

Věteřov – Vracov 4:0 (1:0)
Branky: Sklenář P. ml., Sklenář V., Minčík, Kusák

Žádovice – Lovčice 13:0 (9:0)
Branky: Gebhart 4, Kůřil R. 2, Valenta M., Rotter, Hofírek, Tiefenbacher, Ryba, Kuběna, Valenta L.

III.C třída

Suchov – Louka 5:1 (3:1)
Branky: Mikeska 4, Sup – Šimlík

KEN Veselí nad Moravou – Hrubá Vrbka 0:2 (0:1)
Branky: Ševečka, Mlýnek

Domanín – Radějov 0:0

Těmice – Tvarožná Lhota 5:2 (3:1)
Branky: Janás 3, Zeman, Vanda – Žák, Vrhel

Okresní přebor – dorost

Milotice – Hovorany/Nenkovice 0:7 (0:4)
Branky: Latýn 2, Kucín, Havlík, Konečný, Sobota, Spurný

Ždánice/Lovčice – Starý Poddvorov 2:7 (0:4)
Branky: Kohút, Holátko – Bárta 2, Kršek, Šváb, Polášek, Havlík, Čížek

VÝSLEDKY KRAJSKÝCH SOUTĚŽÍ VÝSLEDKY DIVIZNÍCH SOUTĚŽÍ