Přehled a výsledky okresních soutěží (5.-6.10. 2019)


Přinášíme přehled zápasů a výsledky okresních soutěží hraných o víkendu ve dnech 5. a 6. října 2019. Sobota nabídne jen osm duelů, v neděli se pak hraje zbývající část zápasů.

SOBOTA 5.10.2019

Okresní přebor

nehraje se žádné utkání

III.A třída

Ratíškovice B – Čejč 3:1 (2:1)
Branky: Šťavík, Mačuda, Durin – Dohnálek

Nesyt Hodonín – Milotice B 1:2 (0:1)
Branky: Toman – Vašulka 2

Vlkoš – Lužice 2:2 (1:1)
Branky: Otruba B., Čada – Kříž, Brhel

III.B třída

Žeravice – Moravany 4:1 (1:0)
Branky: Farmačka 2, Zlámal, Polášek – Jašíček

Ždánice B – Žádovice 1:10 (1:5)
Branky: Luskač – Procházka 2, Valenta 2, Hofírek 2, Gebhart, Bělohoubek, Kuběna, Kůřil (PK)

Vracov – Kostelec 3:1 (2:1)
Branky: Říha L., Kadleček, Žandovský – Kvaltin

III.C třída

Hrubá Vrbka – Suchov 4:2 (2:2)
Branky: Ševečka 2, Bajko, Prachař – Janeska, Mikeska M.

Okresní přebor – dorost

Vlkoš/Vracov B – Vnorovy/KEN Veselí nad Moravou 1:7 (1:4)
Branky: Vrážek – Přidal 2, Kuchařík 2, Slavík, Gazárek, Kubát

NEDĚLE 6.10.2019

Okresní přebor

Dambořice – Žarošice 2:1 (2:1)
Branky: Drmela (PK), Dobeš – Zouhar

Starý Poddvorov – Svatobořice 3:1 (0:1)
Branky: Albert 2, Stávek – Pazderka

Nenkovice – Hodonín B 0:7 (0:3)
Branky: Doležal 2, Blažek 2, Čechovský, Koneček, Vacenovský

Vnorovy – Petrov 7:0 (3:0)
Branky: Kočiš L. 4, Bittner, Motyčka Jan, Zachar

Hovorany – Hroznová Lhota B 2:2 (1:0)
Branky: Ondroušek, Novotný – Jegla 2

Ježov – Dolní Bojanovice 1:1 (0:0)
Branky: Ingr – Baláš

Lipov – Bukovany 0:1 (0:1)
Branka: Jelínek


III.A třída

Čejkovice – Dubňany B 2:1 (2:1)
Branky: Čechovský 2 – Wagner (PK)

Mikulčice – Násedlovice 2:1 (2:1)
Branky: Sloboda, Kuchynka – Svozil

III.B třída

Bohuslavice – Věteřov 0:0

Lovčice – Sobůlky 0:7 (0:5)
Branky: Dohnálek 2, Bátora 2, Petula M. 2, Buštík

Archlebov – Vřesovice 2:2 (2:1)
Branky: Martinásek, Hojač – Bilíček (PK), Možíš

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Vnorovy B 0:0

Louka – Domanín 2:2 (2:0)
Branky: Malůš, Jagoš – Hrobař 2

Radějov – Moravský Písek 2:2 (0:1)
Branky: Šmach, Březina – Štěpáník 2

Nová Lhota – Těmice 2:2 (1:2)
Branky: Gulán, Malár – Janás 2

Tvarožná Lhota – KEN Veselí nad Moravou 1:4 (1:1)
Branky: Sporysz – Runkas 3, Páč

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Milotice 19:0 (9:0)
Branky: Bárta 5, Turek 3, Havlík 3, Kovačič 2, Kršek 2, Morbacher, Čorba, Čížek, Musial

Kostelec/Kyjov B – Ždánice/Lovčice 1:2 (0:1)
Branky: Hanák – Kohút, Goj