Přehled víkendových zápasů (24.-25.3.2018)

Jarní část okresních soutěží startuje již tento víkend. Své první jarní kolo odehrají také některá mužstva v krajských soutěžích. V článku pak najdete přehled zápasů a výsledky.

SOBOTA 24.3.2018

MSFL

Hodonín – Vyškov 4:1 (1:0)
Branky: Hesek 2, Dovhanyuk 2 – Přerovský

1.A třída, sk. B

Rakvice – Hroznová Lhota 2:0 (0:0)
Branky: Pátek, Kubiš

Krumvíř – Milotice 8:3 (3:1)
Branky: Ondroušek 3, Svoboda 2, Rozkydal, Kmeť, Zvonič – Holub, Vaško, Toman

Okresní přebor

Šardice – Radějov 2:0 (0:0)
Branky: Vykouk K., Knoflíček

Mikulčice – Starý Poddvorov 1:2 (1:1)
Branky: Pochylý – Albert, Žurovec

III.B třída 

Žádovice – Moravany 0:2 (0:0)
Branky: Jašíček 2 (1 z PK)

Vřesovice – Sobůlky 4:0 (3:0)
Branky: Možíš L. 3, Možíš Z.

Želetice – Lovčice 8:1 (5:0)
Branky: Luskač 5, Pánek, Gregorovič, Mikeska – Fronek

Krajský přebor – starší dorost

Hodonín B – Velké Němčice/Hustopeče 0:2 (0:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Hodonín B – Velké Němčice/Hustopeče 3:1 (0:1)

1.třída – dorost

Dolní Bojanovice – Hroznová Lhota 5:4 (1:3)
Branky: Baláš 2, Hubačka, Maděryč, Prčík – Pravda 2, Smetka P., Smetka Z.


NEDĚLE 25.3.2018

Krajský přebor

Mutěnice – Svratka Brno 3:2 (2:1)
Branky: Koštuřík 2, Maršálek H. – Pecha, Bábeľa  

Veselí n/Mor. – Boskovice 0:2 (0:0)
Branky: Havlíček, Preč

1.A třída, sk. B

Rohatec – Lednice 1:2 (0:0)
Branky: Vanda (PK) – Fóbl, Pálka

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Hovorany 5:1 (3:0)
Branky: Páleník 2, Hrbek (PK), Březina, Bančák

Kněždub – Valtice 3:3 (0:1)
Branky: Janík 3 – Ševčík 2, Kabrhel

Vacenovice – Velké Bílovice 1:0 (0:0)
Branka: Rehák

Okresní přebor

Žarošice – Dambořice odloženo na 8.5.2018

Bukovany – Nenkovice 3:3 (1:1)
Branky: Svoboda Jakub 2, Sonnek – Pospíšil David 2, Bayer

Vnorovy – Lipov 2:1 (2:1)
Branky: Motyčka, Kočiš (PK) – Škopík

Dolní Bojanovice – Kostelec 6:1 (1:1)
Branky: Blaha 2, Siwiec 2, Bohun M., Stávek – Kvaltin J.

Svatobořice – Ždánice 2:2 (2:2)
Branky: Pekárek, Staňa (PK) – Handlíř, Snášel

III.B třída

Ježov – Bohuslavice odloženo na 8.5.2018

Věteřov – Ždánice B 1:0 (1:0)
Branka: Pintera

Žeravice – Domanín 1:0 (0:0)
Branka: Halačka

MSDD – starší dorost

Jihlava B – Hodonín 0:5 (0:2)

Znojmo B – Kyjov 0:4 (0:2)

MSDD – mladší dorost

Jihlava B – Hodonín 4:2 (0:0)

Znojmo B – Kyjov 4:0 (2:0)

1.třída – dorost

Svatobořice/Mistřín – Podluží 2:2 (2:0)
Branky: Koutný, Maršálek T. – Pálka 2

Rohatec – Lužice 6:0 (3:0)
Branky: Buček 3, Turek, Tříska, vlastní

Přípravné zápasy

Vracov – Archlebov

Milotice B – Petrov

Mikulčice B – Nesyt Hodonín 8:3
Branky Mikulčic: T. Výmola 4, M. Svobodník 2, J. Glöckl, P. Kuchárek

You may also like...