III.A třída: Druhý Vracov ztratil dva body s Těmicemi

Ztrátou skončil sobotní duel pro fotbalisty Vracova. Druhý tým tabulky nedokázal v domácím prostředí porazit Těmice a musel po přestávce alespoň zachraňovat remízu.

III.A třída – 14.kolo

FC VRACOV – Sokol TĚMICE 2:2 (1:2)
Branky: 17´+60´ Říha L. – 24´+31´ Večeřa. Rozhodčí: Zima I. – Jahoda. Bez ŽK. Diváci: 80

Vracov: Zálešák – Nygrýn, Říha L., Loprais Š., Mlček, Říha V., Loprais P., Kaiser, Knee, Kocurek, Polášek (Vondryska, Žandovský, Vrážel, Svoboda, Goliáš)

Těmice: Halás – Šlechta, Fišer, Uhlíř P., Vajgara, Juřík, Mikulík, Vanda, Šik, Vajdík, Večeřa (Souček, Melichar, Jahoda, Pavlica, Kyjovský, Uhlíř M., Rachvala)

Zápas nabídl hned čtyři branky, ale jen dva střelce. Jako první se osmělilo domácí mužstvo a Lukáš Říha v 17.minutě poslal Vracov do vedení.

O sedm minut později bylo vyrovnáno. Kapitán hostí Večeřa překonal vracovského brankáře a zápas dostal nový náboj.

Ještě do přestávky dokázaly Těmice vývoj utkání otočit. Byl to znovu Večeřa, který ve 31.minutě poslal hostující výběr poprvé v zápase do vedení.



Po přestávce se Vracov hnal za vyrovnáním a kýžené branky se dočkal po necelé hodině. Opět to byl Lukáš Říha, který svou druhou brankou srovnal na 2:2.

Další minuty už nepřinesly změnu ani na jedné straně a obě mužstva si body podělila. Vracov vinou horšího skóre přišel o druhé místo a je třetí, Těmice si pojistily šestou příčku.

Další sobotní výsledek

Slavoj Rohatec B – Moravia Násedlovice 0:5 (0:2)
Branky: 24´ Řihánek, 33´ Jankůj, 53´ Baják, 74´ Knotek, 89´ Dobeš R. Rozhodčí: Blažek. ŽK: Snášel (Rohatec B). Diváci: 30

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...