Přestřelka v Moravanech pro ježovské fotbalisty

Devět branek přinesla páteční předehrávka ve III.B třídě, ve kterém přivítaly Moravany soupeře z Ježova. Hosté si nakonec připsali do tabulky tři body po výhře 5:4.

První vítězství na hřišti soupeře si připsali fotbalisté Vlkoše, kteří loupili v Moravanech. Slavoji to doma příliš nejde, ještě nebodoval a zaznamenal třetí domácí porážku v soutěži.

Domácí vstoupili do utkání výborně a v 18.minutě je poslal do vedení Otáhal. Za minutu už bylo srovnáno, když se mezi tři tyče trefil Budík. Poločasový výsledek stanovil ve 25.minutě Bronislav Otruba.

Do kabin si Ježov nesl náskok jednoho gólu. Střelci se činili také po přestávce a diváci viděli dalších šest branek. Rozdílovou branku vstřelil v 70.minutě Bílý.

Na hostující straně se mezi střelce zapsali ještě Koplík a Exel. Za Moravany se po přestávce podruhé trefil Otáhal a po jedné brance dali Jančík a Bařina.

V tabulce jsou Moravany na třetím místě s devíti body, Ježov poskočil s osmi body na pátou příčku.

PÁTEK 11.9.2020

III.B třída – 6.kolo

Slavoj MORAVANY – Vlast JEŽOV 4:5 (1:2)
Branky: 18´+64´ Otáhal, 50´ Jančík, 58´ Bařina – 19´ Budík, 25´ Otruba B., 47´ Koplík, 51´ Exel, 70´ Bílý; Rozhodčí: Ťok; ŽK: Jančík, Klimeš, Burýšek – Špaček, Ingr, Kouřil; ČK: 80´ Jančík (Moravany); Diváci: 90

Moravany: Zelinka L. – Marčík, Bařina, Zýbal, Jančík, Pintera, Merta, Zbořil M., Otáhal, Vlachovský, Klimeš (Malota, Burýšek, Podolák, Zbořil P.)

Ježov: Osička – Otrusina, Vašíček, Zelinka J., Kůřil, Budík, Špaček, Ingr, Exel, Otruba B., Vajgara (Lunga, Koplík, Šupa, Reiter, Bílý, Kouřil, Klajba)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...