Šlágr III.B třídy mezi Sobůlkami a Žádovicemi neměl vítěze

Remízou skončil sobotní dopolední duel mezi Sobůlkami a Žádovicemi. Šlágr kola mezi druhým a prvním týmem tabulky nabídl šest branek a nakonec neměl vítěze. Obě mužstva tak brala do tabulku po jednom bodu.

III.B třída – dohrávka 1.kola

Sokol SOBŮLKY – Sokol ŽÁDOVICE 3:3 (1:1)
Branky: 26´ Buštík, 48´ Pluháček, 68´ Lecian – 9´ Bělohoubek, 58´ Valenta M., 72´ Gebhart. Rozhodčí: Sedlář – Bittner, Kolář. ŽK: Dohnálek – Kůřil Michal. Diváci: 96

Sobůlky: Kůřil Marek – Špičák, Zeman, Vrtal, Vrbík, Vyhňák, Lecian, Drápal, Hrazdílek, Dohnálek, Buštík (Kostiha, Gajdoš, Petula A., Píštěk, Bátora, Pluháček, Petula M.)

Žádovice: Kůřil Michal – Steinhübel, Valenta M., Rotter, Luža, Hofírek, Bělohoubek, Marčík, Gebhart, Tiefenbacher, Ryba (Smolák, Valenta L., Kůřil R., Procházka, Hromada)

Oba soupeři dosud ztratili body pouze v jednom případě, když jednou prohráli, shodou okolností s Vracovem. Čekal se tedy vyrovnaný souboj.

Utkání nabídlo útočný fotbal, okořeněný hned šesti góly. Do vedení šli hosté v deváté minutě, kdy se trefil Bělohoubek.

Ve 26.minutě srovnal stav Buštík a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 1:1. V úvodu druhé půle výsledek otočil Pluháček, jenž se prosadil hned po třech minutách hry.


O deset minut později opět srovnal hostující Martin Valenta. Přetahovaná i nadále pokračovala a za dalších deset minut vrátil Sobůlkám vedení Lecian.

Domácí se z těsného náskoku dlouho netěšili. O čtyři minuty později Žádovice vyrovnaly, autorem gól byl kapitán Gebhart.

Více branek zajímavé utkání nepřineslo a oba soupeři brali po jednom bodu. Žádovice se udržely na prvním místě, Sobůlky pak zůstaly o tři body zpět. Mají však ještě jeden zápas k dobru.

Další sobotní výsledky

Vracov – Moravany 4:0 (1:0)

Lovčice – Kostelec (15:00)

[team_standings id=”13491″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz, is.fotbal.cz

You may also like...