Preview: Krajský přebor | Dokáží Mutěnice uhájit první místo?

O víkendu 18. – 19.3. se rozbíhá jarní část Krajského přeboru. Je pozice Mutěnic dostatečný na udržení první pozice, zajišťující postup do divize.

Jediný tým, který na podzim zvítězil v 11 zápasech je tým Mutěnic. Ten dokázal z 15 utkání 11 vyhrát, 1 remizovat a 3x okusil porážku, tabulku KP vede o bod před Tišnovem a 2 body má náskok na 3. tým tabulky, Bystrc.

Takřka celou podzimní část se hráči Mutěnic prezentovali vysokým počtem vstřelených branek, ovšem následovala nepříjemná domácí prohra 0:3 s Tišnovem, remíza v Boskovicích, prohra doma s Mor. Slavií a prohra v Bystrci. Ovšem od této chvíli to opět byly Mutěnice, které válcovali soupeře za soupeřem a odměnou jim je prozatimní první místo.

fine486x60.gif

 

V rámci jarní přípravy zažili hráči Mutěnic spoustu přátelských zápasů, jejichž cílem bylo především sbírání potřebných zkušeností, dokázali si poradit mimo jiné s Dunajskou Lužnou, Velkými Pavlovicemi, taktéž s týmem Krumvíře .. Výsledkově né, úplně pozitivní výsledky, ovšem v přípravě hráči především získávajíc zkušenosti a souhru, remizovali se Bzencem, podlehli druholigovému slovenskému celku FC Malacky apod. „Těší nás určitě přístup všech hráčů v přípravě, výsledky se snad dostaví hlavně v mistrovských zápasech,“ komentovali prohru se slovenským týmem zástupci Mutěnic na své facebookové stránce. Fyzickou kondici nabírali hráči především v únoru na soustředění.

První jarní utkání sehrávají Mutěnice na hřišti Sparty Brno, v sobotu 18.3. od 15:00.

Jak se bude celku z Hodonínska dařit? Sledujte naše stránky, kde vás o průběhu jarní části budeme informovat, případně stránku mutěnických fotbalistů facebooku https://www.facebook.com/fkmutenice/?

 

Mohlo by se vám líbit...