KP: Druhá porážka v řadě odsunula Mutěnice na třetí místo

Fotbalisté Mutěnic odehráli další utkání KP v sobotu na hřišti Ivančic. Po první půli hosté vedli díky úspěšně kopnuté penaltě, ale na po přestávce domácí výsledek otočili a vybojovali tři body.

Krajský přebor – 19.kolo

FC Ivančice – FK Mutěnice 2:1 (0:1)
Branky: 71´ Černý, 87´ Gaňa – 13´ Čepil (PK). Rozhodčí: Julínek – Chabiča, Hanák. ŽK: Krátký, Jacko – Čepil, Drápal, Koplík, Lamáček. Diváci: 150

Ivančice: Sojka – Krátký, Bořil, Jacko (71´ Gaňa), Hložek (69´ Rajsigl), Weinlich, Černý, Zoubek, Matějka, Kafoněk (62´ Táborský (82´ Hron)),  Šnyrch

Mutěnice: Myšák – Čepil (75´ Doležal), Kupčík, Benešovský, Vydařilý, Koštuřík, Drápal (46´ Weigl), Valenta (46´ Bíza), Koplík, Maršálek, Holešinský (52´ Lamáček)

Druhé Mutěnice přijeli na hřiště jedenáctých Ivančic v roli favorita a papírové předpoklady v prvním poločase naplňovaly.

Po necelé čtvrthodině se hosté dokonce ujali vedení. Marcel Čepil se postavil k pokutovému kopu a prostřelil brankáře Sojku – 0:1.

Úspěšná penalta stanovila poločasový výsledek a Mutěnice šli do kabin s jednobrankovým náskokem, ale stále bylo o co bojovat.

Do druhé půle poslal hostující trenér dva nové hráče a hosté si vedení drželi až do 71.minuty. O vyrovnávací trefu se postaral Černý – 1:1.

Domácí výběr se snažili strhnout vítězství na svoji stranu a to se jim v závěru podařilo. Tři minuty před koncem se do střelecké listiny zapsal střídající Gaňa a rozhodl o výhře Ivančic – 2:1.

Mutěnicím zbývalo už hodně málo času, aby dokázaly získat alespoň bod. Druhá porážka pro “vinaře” znamená pokles na třetí místo, když se před ně dostal Start Brno.