Přípravné zápasy – ČERVENEC 2021

Letní příprava okresních mužstev na novou sezónu 2021/22 je v plném proudu. Přinášíme přehled přípravných utkání, který průběžně aktualizujeme o nové zápasy a výsledky.

ČERVENEC/SRPEN 2021

9.7.2021

Sobůlky (III.B) – Dubňany B (III.A) 3:3
Branky Sobůlky: Roman Buštík, Ondřej Křižka, Michal Petula

10.7.2021

Petrov (OP) – Mutěnice (KP) 0:3 (0:2)
Branky: František Lamáček 2, Richard Svoboda

Svatobořice (1.B) – Dubňany (1.A) 2:4 (1:2)
Branky Dubňany: Čerňan 3, Křižka

Osvětimany (1.A) – Ratíškovice (KP) 5:5 (3:4)
Branky Ratíškovic: Marcián David 3, Venclík Petr, Bábíček Jakub

11.7.2021

Strážnice (1.B) – Starý Poddvorov (OP) 1:3 (0:2)
Branky St. Poddvorov: Horňák, Čížek, Kašík

14.7.2021

Starý Poddvorov (OP) – Mutěnice (KP) 1:8 (1:4)
Branky: Skočík (PK) – Ondřej Osička 3, Radim Holešinský 2, Richard Svoboda, Roman Weigl, Dalibor Koštuřík

Vnorovy (1.B) – Velká nad Veličkou (1.A) 4:3 (0:2)

16.7.2021

Milotice (1.A) – Vlkoš (OP) 11:2
Branky: Novák 4, Antoš 3, Nedvědický 2 , Holub, Kundrata – Klimeš 2

Vracov (III.A) – Dubňany B (III.A) 3:2 (2:0)
Branky Dubňany: Hoch D., Žurovec R.

17.7.2021

Start Brno (divize) – Mutěnice (KP) 4:0 (1:0)

Šardice (1.B) – Vacenovice (1.A) 0:1
Branka: Špaček

Ratíškovice (KP) – Lanžhot (divize) 1:2 (0:0)
Branky: Babíček Jakub – Kondrlík David, Sabler Roman

Bzenec (divize) – Líšeň U19 5:0 (3:0)
Branky: Ševčík, Zůbek, Houdek, Kasala, Janík

Ždánice (1.B) – Násedlovice (III.A) – 14:00

Kyjov (1.B) – Ořechov (1.B) 8:2 (3:1)
Branky: Bochýnek 3, Dufek 2, Macek, Průdek, Tomek – Bartošík, Hynčica

Velké Meziříčí (MSFL) – Hodonín (divize) 2:1 (0:1)

Osvětimany (1.A) – Veselí nad Moravou (1.A) 5:4

pohárový turnaj Strážovice

Nenkovice (III.B) výběr Strážovic 2:3
Branky Nenkovic: Kratochvíla, vlastní

výběr Strážovic – Věteřov

Věteřov (III.B) – Nenkovice (III.B) 0:3
Branky:
Raus, Spurný, Němec

pohárový turnaj Dolní Bojanovice

Dolní BojanoviceHrušky/Prušánky 2:0
Branky:
Jakub Siwiec 2

Starý PoddvorovNesyt Hodonín 3:2

Hrušky/Prušánky – Nesyt Hodonín 2:4

Dolní Bojanovice – Starý Poddvorov 2:1
Branky D. Bojanovic: Jakub Siwiec, Daniel Hubačka

18.7.2021

Archlebov (III.B) – Sobůlky (III.B) 1:3 (0:2)
Branky: Kovalský – Tomáš Bátora, Rudolf Jelínek, Michal Drápal

Boršice u BlatniceNová Lhota (III.C) 1:0 (0:0)

Dubňany  (1.A) – Koryčany (1.A) 3:0 (1:0)
Branky: Čerňan, Janík, Bittner

Dambořice (OP) – Kobeřice (1.B) 2:2
Branky Dambořic: Čujan R. 2

Dubňany/Mutěnice U19 – Břeclav U19 0:6 (0:3)

21.7.2021

Dubňany (1.A) – Rohatec (1.A) – zrušeno

Rosice (MSFL) – Hodonín (divize) 2:1 (2:1)

Mutěnice (KP) – Lednice (1.A) 2:0 (1:0)
Branky: Koštuřík, Koplík (PK)

23.7.2021

Vlkoš (OP) – Šardice (1.B) 5:6 (3:2)
Branky: Vajgara Ondřej, Bílý Tomáš, Fojtík Filip, Slavíček Jindřich, Zálešák Luboš – Bohun Patrik 3, Novotný Tomáš 2, Trávník Lukáš

Dolní Bojanovice (OP) – Ratíškovice B (OP) 2:3
Branky: Daniel Hubačka, Jakub Siwiec (PK) – Svoboda, Marcián, Stokláska

Čejč (III.B) – Klobouky u Brna (III.B) 4:5 (2:2)
Branky Čejč: Dohnálek 3, Lamáček

Bzenec (divize) – Uherský Brod (MSFL) 1:3 (0:1) – (MOL Cup)

24.7.2021

Dubňany A (1.A) – Slovan Brno (1.A) 1:2 (1:0)
Branka Dubňan: Křižka J.

Dubňany B (III.A) – Slovan Brno B (MP Brno) 7:5 (2:3)
Branky Dubňan: Šalša L. 3, Ševčík T. 2, Dohnálek Mar., Hoch D.

Veselí nad Moravou (1.A) – Vnorovy (1.B) 4:1

Vacenovice (1.A) – Kyjov (1.B) – 17:30

Lanžhot (divize) – Hodonín (divize) 1:2 (0:2) (MOL Cup)
Branky: Kondrlík – Holek, Bohun

25.7.2021

Dambořice (OP) – Sobůlky (III.B) 1:3 (0:2)

Milotice (1.A) – Svatobořice (1.B) 1:2 (0:1)
Branky: Kundrata – Adamec, Čechovský A.

Vracov (III.A) – Žeravice (III.B) 7:2 (4:1)  Branky: Žandovský Marek 2, Loprais Šimon 2, Kudlík Jiří,Ondříšek Denis z pen., Goliáš Darek  –  Zlámal Tomáš a Farmačka  Lukáš.

Boršice (ZP) – Ratíškovice (KP) 2:4
Branky Ratíškovic: Kočiš, Petrucha, Knotek, Sukup

Strážnice (1.B) – Velká nad Veličkou (1.A) 4:1

Suchov (III.C) – Starý Poddvorov (OP) 4:2 (2:1) (Okresní pohár)
Branky: Krist 2, Holčík, Mikeska – Kašík, Čížek

30.7.2021

Strání (divize) – Hodonín (divize) 0:1 (0:0)
Branka: Holek

Sobůlky (III.B) – Žádovice (III.B) 4:4
Branky Sobůlky: Ivo Hrazdílek 2, Ondřej Křižka, Jakub Vrbík (PK)

31.7.2021

Napajedla (ZP) – Veselí nad Moravou (1.A) 6:3

Břeclav (divize) – Bzenec (divize) 6:1 (4:0)
Branka Bzence: Houdek

Vlkoš (OP) – Dubňany B (III.A) 3:4 (1:3) (finále poháru, hřiště Milotice)

1.8.2021

Bukovany (OP) – Kyjov B (III.B) 4:2 (3:1)

Svatobořice (1.B) – Křepice (OP) 7:1 (4:0)
Branky Svatobořic: Pazderka 2, Nechvátal, Málek, Maršálek, Baťa, Varmuža

Nenkovice (III.B) – Kostelec (III.A) 2:1 (0:1)

Těmice (III.C) – Kněžpole 5:2 (2:2)
Branky Těmic: Janás R. ml. 2, Janás R. st., Vanda, Dobešek

Pro přidání zápasů nás kontaktujte

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz