PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY – ÚNOR (2022)

Přinášíme přehled přípravných zápasů a výsledků hraných v únoru 2022.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA – ÚNOR 2022

4.2.2022

Staré Město – Kyjov 5:2 (2:1)
Branky Kyjova: Eliáš, Hynčica


5.2.2022

Ratíškovice B – Velké Bílovice 1:3 (0:2)
Branka Ratíškovic: Kordula A.

Dubňany/Mutěnice (dorost) – Starý Poddvorov (dorost) 7:0
Branky: Fatěna Mich. 2, Žurovec J. 2., Mega M., Toman M., Mokruša L.

Dubňany A – Ratíškovice 2:8 (0:5)
Branky: Noga L., Janík L. – Petrucha 3, Sukup, Kočiš, Bábíček J., Dobeš, Toman

Dubňany B – Dolní Bojanovice 3:1 (3:0)
Branky: Pluháček M. 2, Žurovec R. – Hubačka

Zbrojovka Brno U17 – Mutěnice 1:1 (0:1)
Branka Mutěnic: Lukáš Koplík (PK)

Veselí nad Moravou – Malacky 4:1
Branky Veselí: Vardan 2, Zálešák, Sedlář (PK)

Hodonín – Velké Meziříčí 2:3 (0:0)
Branky Hodonína: Holek, Raisigl

Svatobořice – Starý Poddvorov 4:0 (1:0)


6.2.2022

Vlkoš – Ždánice 4:0 (2:0)
Branky: Slavíček Jindřich, Valenta Robin, Dobrovský Petr, Čada Tomáš


10.2.2022

Mutěnice – Valtice 5:1 (2:0)
Branky Mutěnic: František Lamáček 3, Marcel Čepil, Patrik Petrucha

FK Znojmo – Milotice 1:6 (1:2)
Branky Milotic: Nedvědický J. 2, Antoš D. 2, Krist O., Holub P.


11.2.2022

Hodonín – Malacky 6:0 (3:0)
Branky: Mazuch F. 2, Jáger T., Malacka M., Kosorin J., Sukup O.


12.2.2022

Kyjov – Velká nad Veličkou 1:3 (1:1)
Branky:  Bochýnek – Zháňal, Štolba, Rybníkář

Svatobořice – Koryčany 0:3 (0:1)

Dubňany B – Sobůlky ZRUŠENO

Líšeň B – Dubňany A 3:1
Branka Dubňan: Zelinka T.

Bzenec – Lanžhot 2:3 (1:0)
Branky Bzence: Janás, Kasala

Tasovice – Milotice 8:0

Ratíškovice – Francova Lhota 14:1 (6:1)
Branky Ratíškovic: Petr Venclík 3, David Sukup 3, Tomáš Knotek 2, David Marcián 2, Petr Zemánek ml., Tomáš Kundrata, Tomáš Bábíček, Lukáš Chytka

Šardice – Velké Pavlovice 2:3 

Staré Město – Vnorovy 2:4 
Branky Vnorov: Fedorka 2, Janoušek, Kočiš


13.2.2022

Dubňany/Mutěnice (dorost) – Dambořice (dorost) 3:3 (2:2)
Branky Dubňany/Mutěnice: Žurovec J., Konečný L., Grmolec M.

Dolní Bojanovice – Moravský Žižkov 6:3 (0:3)
Branky Bojanovic: Jakub Siwiec 3, Zdeněk Sklenský, Sebastián Geschwandtner, Lukáš Baláš

Strážnice – Starý Poddvorov 0:1 (0:1)
Branka: Cupal

Bukovany – Nesovice 3:5 (3:2)
Branky Bukovan: Procházka, Negrean, Studnička

Dambořice – Ždánice 1:1 (1:1)
Branky: Čujan – Kludák

Vlkoš – Podivín 3:6 (3:1)
Branky Vlkoše: Čada Tomáš, Slavíček Jindřich, Zálešák Luboš


16.2.2022

Hodonín – Kozlovice 1:2 (1:0)
Branka Hodonína: Kosorin


18.2.2022

Ratíškovice (dorost) – Bzenec (dorost) 1:1


19.2.2022

Milotice – Ždánice 5:0 (2:0)
Branky: Antoš D. 3, Novák Š., vlastní

Dubňany/Mutěnice (dorost) – Nesyt Hodonín (muži) 1:1 (1:1)

Dubňany A – Rohatec 5:2 (3:1)
Branky Dubňan: Čerňan L. 2, Janík L., Sviták D., Dekař D.

Dubňany B – Hovorany ZRUŠENO

Sparta Brno – Mutěnice 6:3
Branky Mutěnic: Jakub Chludil 2, Marek Mokruša

Veselí nad Moravou – Boršice 2:3 
Branky Veselí: Vardan, Vaďura

Slovácko B – Hodonín 2:0 (1:0)

Velká nad Veličkou – Vnorovy 1:10

Kyjov – Zlechov 5:1 (3:0)
Branky Kyjova: Svoboda, Rotrekl, Polášek, Eliáš, Hynčica

Břeclav – Ratíškovice 4:1 (2:1)
Branka Ratíškovic: Marcián David


20.2.2022

Dolní Bojanovice – Tvrdonice 6:3 (3:3)
Branky Bojanovic: Vladimír Blaha 4, Daniel Hubačka, Dominik Pink

Kozojídky – Buchlovice 4:5 (1:4)

Strážnice – Ořechov 1:11 (1:6)

Šardice – Starý Poddvorov 3:2 (1:0)
Branky St. Poddvorova: Bařina 2

Bukovany – Moravský Písek ZRUŠENO

Dambořice – Slovan Brno 0:6 (0:2)


25.2.2022

Otrokovice – Hodonín 2:1 (0:0)
Branka Hodonína: Mazuch

Staré Město – Hroznová Lhota 5:1 (2:0)


26.2.2022

Svatobořice – Moravská Nová Ves 4:0 (0:0)

Dubňany A – Velké Bílovice ZRUŠENO

Dubňany B – Starý Poddvorov 4:1 (2:0)
Branky: Horný M., Ševčík T., Pluháček M., Albert M. – Gertner

Mutěnice – Start Brno ZRUŠENO

Milotice – Vnorovy 4:0 (2:0)
Branky:  Antoš D., Novák Š., Nedvědický, Knotek

Veselí nad Moravou – Nedachlebice 7:2 (4:2)
Branky Veselí: Vardan, Vaďura, Brákora, Chytka, Suttner, Maňák, Soviš

Ostrožská Lhota – Kněždub (16:00, UT Veselí nad Moravou)

Ratíškovice B – Blatnice 1:1
Branka Ratíškovic: Balus

Ratíškovice A – Strání 1:4 
Branka Ratíškovic: Marcián

Rohatec – Zlechov 3:4 (1:2)

Vlkoš – Šardice 8:4 (3:1)
Branky Vlkoše: Tomek Karel 3, Čada Tomáš 2, Zálešák Luboš, Zýbal Ondřej, Novotný František

Slovácko U18 – Bzenec 1:6 (0:3)
Branky Bzence: Kasala 2, Linek, Šebesta, Mlýnek, Houdek

Uhřice – Kobeřice 4:0
Branky: Šnejdar, Neumann, Pěnčík, Galia


27.2.2022

Dubňany/Mutěnice (dorost) – Milotice (dorost) 1:3 (0:2)

Dolní Bojanovice – Nesyt Hodonín 2:0 (1:0)
Branky: Michal Esterka 2

Hrubá Vrbka – Lipov (10:00, UT Veselí nad Moravou)

Kozojídky – Ořechov (14:00, UT Veselí nad Moravou)

Ždánice – Vícemilice 0:3 

KEN Veselí nad Moravou – Vracov 1:3 
Branky: Páč (PK) – Loprais 3

Strážnice – Velká nad Veličkou (14:00, UT Strážnice)

Kyjov – Vacenovice 7:2 (4:1)
Branky: Svoboda 2, Vykoukal, Riedl, Macek, Konvička, Kůřil D. – Rehák, Gál

Bukovany – Střílky ZRUŠENO

Dambořice – Křepice 3:1 (2:0)
Branky Dambořic: Tomáš Maleňák, Laith Qasem, Pavel Svoboda

VÝSLEDKY A ZÁPASY ZASÍLEJTE PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ