Prušánky na jaře ztratily další body

Vstup do jarní části se Prušánkám příliš nevydařil, z devíti možných bodů, zisk pouhých čtyř. Doma vysoké vítězství a venku porážka s remízou. Sobotní zápas zachraňoval Podlužan až v nastaveném čase.

III.A třída – 15.kolo

Baník Mikulčice B – Podlužan Prušánky 3:3 (1:0)
Branky: 7´+85´ Kuchynka, 86´ Sloboda – 46´ Zálešák, 79´+90´ Sila. Rozhodčí: Jílek. ŽK: Král, Brablc – Sila, Zálešák. Diváci: 80

Mikulčice B: Fučík – Zachara, Polesný (78´ Glöckl) , Repka, Král, Bečica (26´ Výmola), Sochor, Sloboda, Kuchynka, Brablc, Šebestík

Prušánky: Váňa J. – Kankia P., Stanec, Forman (46´ Kachyňa V.), Karkia A., Sila, Herka, Hrubý (83´ Hrubý), Kachyňa Z., Budín (46´ Zálešák), Stávek

Rezervní tým Mikulčic, který se pohybuje ve středu tabulky, nebyl rozhodně proti druhým Prušánkám favoritem. Utkání přesto nabídlo zajímavou podívanou, šest branek a další ztrátu Podlužanu.

Už v sedmé minutě se domácí tým dostal do vedení, když se mezi střelce zapsal Kuchynka. Baník držel s hosty krok až do konce první půle a hubený náskok si dokázal udržet.

Do druhého poločasu poslal hostující trenér na hřiště dva nové hráče a Zálešák se za důvěru vzápětí odměnil vyrovnávací trefou.To bylo na velmi dlouhou dobu od obou týmů vše co nabídli necelé stovce diváků. Další branky si začaly padat až v závěrečných deseti minutách.

V 79´ minutě Sila vstřelil druhý gól hostů a ti se poprvé dostali do vedení. Mikulčice se ale dokázaly velmi rychle otřepat a dvěma slepenými góly výsledek otočily.

Nejprve v 85.minutě vyrovnal Kuchynka, pro nějž to byl druhý zásah v zápase a za minutu poslal Baník do vedení Sloboda.

Vyrovnané utkání nakonec skončilo dělbou bodů. O remízový stav se zasloužil v nastaveném čase Sila, který se také trefil podruhé.

Prušánky tak ani ve svém druhém venkovním zápase v jarní části nedokázaly naplno bodovat a vedoucí Šardice se jim vzdalují. Záložní tým Mikulčic se drží v klidném středu tabulky.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...