První vítězství pro Čejč, odnesl to Vlkoš

Poprvé v sezóně poznali fotbalisté Čejče jak chutná vítězství. V domácím prostředí dokázali porazit třetí Vlkoš v poměru 3:1. V tabulce přeskočili Lužice a aktuálně jim patří předposlední příčka.

III.A třída – 14.kolo

SK Čejč – Sokol Vlkoš 3:1 (1:0)
Branky: 17´ Koliba (PK), 63´+66´ Bohun – 76´ Čada. Rozhodčí: Chromek. ŽK: Dostál, Šerfözö (oba Čejč). Diváci: 30

Čejč: Petráš – Běděra (70´ Konvička), Rozkydal, Kučera, Dostál, Koutný, Kot (80´ Šerfözö), Filásek, Bohun, Koliba, Dohnálek

Vlkoš: Šohajda – Otruba, Špaček, Sládek, Chytil, Koplík, Ingr (69´ Klajba), Nastasa, Lunga, Pelda (75´ Čada), Fojtík

Pouze hrstka diváků byla zvědava na duel mezi posledním Čejčem a třetím Vlkošem. Na konci utkání pak byli svědky překvapivého výsledku.

Jako první udeřil domácí tým, který se dostal v 17.minutě do vedení, když pokutový kop proměnil Koliba. Hosté se do konce prvního poločasu branky nedočkali a do kabin si Čejč přinesl hubený náskok.Utkání se dál překvapivě vyvíjelo a byli to znovu domácí, kterým se střelecky dařilo. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Bohun a tentýž hráč krátce na to přidal i třetí branku Čejče.

Na posledních patnáct minut se na hřiště dostal také Čada a hned po svém příchodu vstřelil jedinou branku Vlkoše, čímž jen zmírnil porážku.

Vlkoš se i přes nečekanou porážku udržel na třetím místě tabulky, naopak Čejč opustil poslední místo a patří mu třináctá příčka.

Zajímavostí zápasu je i to, že do hry se dostali jako střídající hráči i vedoucí obou mužstev. Za domácí nastoupil Šerfözö Ivan a za hosty již zmiňovaný Miroslav Čada.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...