Prušánky vyhrály v Hodoníně a už jsou druhé

V sobotu se ve III.A třídě odehrálo téměř kompletní kolo. Tahákem byl zejména duel Nesytu a Prušánek, tedy týmů z předních příček tabulky. Hodonín udeřil hned v úvodu zápasu a po té jako by se vytratil a góly stříleli jen hosté a odvezli si výhru 4:1.

III.A třída – 7.kolo

Nesyt Hodonín – Podlužan Prušánky 1:4 (1:1)
Branky: 3´Prokš – 36´ Tesařík, 61´ Řezník M., 84´+89´ Budín. Rozhodčí: Bittner. ŽK: Liščinský, Uřičář, Sedlák – Budín, Horváth. Diváci: 60

Nesyt: Měchura – Toman, Svoboda (32´ Sedlák), Král, Prokš (88´ Bimka), Koneček, Ševčík, Ondrovčík, Liščinský, Klein (62´ Bačák), Uřičář

Prušánky: Hamerlík – Váňa, Kankia, Kuchyňka, Budín, Sila (62´ Řezník J.), Herka, Tesařík, Kachyňa Z., Řezník M. (83´ Úlehla), Kachyňa V. (72´ Horváth)

Hodonínu se podařil vstup do sezóny, když dokázal vyhrát prvních pět zápasů. Ty poslední už mu nijak zvlášť nevyšly a po sobotě si připsal druhou porážku za sebou.

Podlužan se prokazuje stabilními výkony a na kontě má pouze jednu porážku ze sedmi zápasů. Cenný bod si navíc přivezl z Vlkoše.

Vzájemný duel začal lépe pro domácí, kteří se velmi brzy ujali vedení po brance Prokše. Ten se prosadil už po třech minutách hry a Hodonín vedl.

Následně převzali otěže zápasu hosté a domácí tým k ničemu vážnějšímu nepustili. Vyrovnání zařídil v 36. minutě Tesařík a do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu.

T-shock

Na další branku se čekalo do 61. minuty. Vítěznou trefu vstřelil po hodině hry Michal Řezník a Podlužan poprvé vedl. Náskok už si hosté vzít nenechali a v závěru přidali ještě dva góly.

V 84. minutě se mezi střelce zapsal Budín a tentýž hráč o pět minut později pečetil konečný výsledek na 1:4. Prušánky se díky výhře posunuly na druhé místo, Nesyt se propadl na pátou příčku.

Mohlo by se vám líbit...