Prušánky vysoko vyhrály nad rezervou Rohatce

Drtivou výhrou v Rohatci si Prušánky pojistily druhé místo v tabulce. Podlužan deklasaval Slavoj na jeho půdě 7:0, výhru režíroval Michal Řezník, jenž se trefil hned pětkrát.

III.A třída – 9.kolo

Slavoj Rohatec B – Podlužan Prušánky 0:7 (0:4)
Branky: 16´+34´+40´+45´+82´ Řezník, 59´ Kachyňa, 64´ Hrubý. Rozhodčí: Zíma Zbyněk. ŽK: Tomšej (Rohatec). Diváci: 70

Rohatec B: Jüstel – Klimek, Polášek (29´ Michalica), Vacenovský, Netík, Domanský, Tomšej, Macháček, Ruszkowski, Semotán (54´ Konečný), Lábadi

Prušánky: Král – Kankia, Staněk, Forman, Budín (68´ Váňa), Sila, Herka, Hrubý (78´ Zálešák), Kachyňa, Řezník, Stávek (75´ Horváth)

Fotbalisté Prušánek zatím zdárně drží krok s favorizovanými Šardicemi. V Rohatci již po prvním poločase nebylo pochyb, kdo si odveze tři body.

Úvodní minuty zápase, respektive jeho první poločas, patřily Michalu Řezníkovi, jenž zaznamenal čtyři přesné trefy. Tu první vstřelil po čtvrthodiny hry, další pak o dvacet minut později.

Další dvě trefy zaknihoval krátce před odchodem do kabin a stanovil poločasové skóre na 0:4 pro hosty.

T-shock

Ani po změně stran se obraz hry nezměnil, na gól se čekalo znovu jen patnáct minut a Kachyňa dával už pátou branku Podlužanu.

Šestý gól si do statistik zapsal Hrubý a drtivou výhru Prušánek dokonal v 82. minutě Řezník. Pro něj to byla už pátá branka v zápase.

Rohatec se za celé utkání nedokázal gólově prosadit a ani v obraně to nebylo nijak zvlášť dobré. Proto je výhra hostí naprosto zasloužená.