V duelu rezervních týmů přehrály Mikulčice hosty z Vacenovic

První béčko Mikulčic si hladce poradilo s rezervním týmem Vacenovic. Výsledek 5:0 se zrodil již po prvním poločase a zápas se po přestávce jen dohrával. 

III.A třída – 20.kolo

TJ Mikulčice B – SK Vacenovice B 5:0 (5:0)
Branky: 11´ Hubačka, 17´ Šebestík, 24´ Kuchynka, 37´ Jánoš, 40´ Brablc. Rozhodčí: Zálešák. ŽK: Šebestík (Mikulčice B). Diváci: 60

Mikulčice B: Fučík – Zachara, Rech, Repka, Král, Zábranský, Výmola, Jánoš, Hubačka, Sloboda, Kuchynka (Brablc, Glöckl, Šebestík, Urbánek, Flachs, Svobodník, Kurzer, Charvát)

Vacenovice B: Jaštík – Staša, Školař, Korčák, Krist, Ingr, Špaček, Spěvák, Lunga, Miléř Z., Horák (Miléř R., Fidrich)

Rezerva Mikulčic na dálku bojuje za své “A” mužstvo, které v okresním přeboru hraje o záchranu. A zatím tento úkol plní na výbornou a udržuje si první místo v tabulce.

Sobotní zápas s béčkem Vacenovic byl rozhodnut již pro prvním poločase, ve kterém padlo všech pět branek domácího mužstva.

Skóre utkání  otevřel už v 11.minutě Hubačka, jehož o šest minut později napodobil také Šebestík. Třetí gól přidal ve 24.minutě Kuchynka.


Domácí byli při střelecké chuti a do přestávky přidali ještě dva góly. Čtvrtý zásah zaznamenal Jánoš a chvíli po něm překonal Jaštíka také Brablc.

Do kabin tak odcházely spokojenější Mikulčice, jenž v zápase dominovaly a první půle byla v jejich režii. Po změně stran se utkání již jen dohrávalo.

Vacenovice se gólově prosadit nedokázaly a Mikulčice se již nikam hnát nemusely. Diváci se tak dalších branek nedočkali.

Další sobotní výsledek

Slavoj Rohatec B – Nesyt Hodonín 1:0 (0:0)
Branka: 78´ (PK) Stanický. Diváci:70

[team_standings id=”4896″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...