Radějov vyhrál III.C třídu a postupuje do OP

Dvě kola před koncem soutěže si postup vybojovali fotbalisté Radějova, kteří na domácím hřišti porazili Moravský Písek. Rozhodnuto bylo již po prvním poločase, který Sokol vyhrál 5:0.

III.C třída – 18.kolo

Sokol Radějov – FC Moravský Písek 8:0 (5:0)
Branky: 3´ Šmach, 23´+32´+37´+75´ Březina, 30´ Kořínek, 48´ Zajíček, 57´ Šebesta. Rozhodčí: Blažek. Bez ŽK. Diváci: 100

Radějov: Kočík – Svejkovský (47´ Zajíček), Kořínek, Chmelař, Bohunský, Bačík, Helísek, Šmach (54´ Bubulinca), Ševeček (68´ Hájek), Březina, Šebesta

Mor. Písek: Chamrád – Křivánek M., Šmahaj, Matoušek, Ťok, Křivánek D., Štěpaník, Mička, Stuchlík, Hodonský, Friš

Tři kola před koncem soutěže měl Radějov v tabulce náskok sedmi bodů na druhý Suchov. O čemž rozhodl jejich vzájemný duel z minulého týdne.

Jakákoliv výhra z dnešního duelu posunovala Sokol do vyšší soutěže. Hotovo bylo prakticky do poločasu, který hosté z Moravského Písku nezvládli a inkasovali hned pětkrát.

Už ve třetí minutě otevírá skóre utkání Šmach. Za dvacet minut zvyšuje náskok Radějova druhou brankou Březina. Na rozdíl tří branek dává po půlhodině Kořínek.

Chvíli po něm se do střelecké listiny zapisuje znovu Březina, který o dalších pět minut později kompletuje hattrick.

Poločas vyznívá hladce pro domácí a Radějov je jednou nohou v okresním přeboru. Bez ohledu na další výsledky.Po přestávce už domácí trochu ubrali z tempa, ale góly dál přicházeli. Již ve 48.minutě zvyšoval na rozdíl šest branek Zajíček.

O deset minut později přidal další gól do hostující sítě Šebesta. Výsledek zpečetil čtvrthodiny před koncem svou čtvrtou brankou v utkání Březina.

Radějov si tak oslavy zpříjemnil vysokým vítězstvím nad Moravským Pískem a prvenství ve III.C třídě už mu nikdo nevezme.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...