Report: Suchov uspěl na hřišti rezervy Vnorov

Suchov se drží na třetím místě tabulky a svoji pozici potvrdil také na hřišti rezervního týmu Vnorov. Zatímco domácí se prosadit nedokázali, hosté uspěli hned třikrát a berou tři body.

III.C třída – 7.kolo

Agro Vnorovy „B“ – FK Suchov 0:3 (0:2)
Branky: 2´+ 63´ Holčík, 30´ Zemčík Rozhodčí: Lipár A. ŽK: Hlušek, Třináctý, Studnička Diváci: 50

Vnorovy B: Borek J. – Macháček, Hlůšek, Slavík, Vajdík, Třináctý, Tomeček, Petrucha, Polách, Chludil, Borek M. (Komoň, Kuchařík, Zubalík, Studnička)

Suchov: Hlaváček – Jančík, Švrček, Pomkla, Sup, Sedláček, Janeska, Horňák P., Horňák J., Zemčík, Holčík (Mikeska, Końárek, Bureš, Nezval)

Hosté domácí borce zaskočili hned v úvodu, kdy se po rozehrávce domácích zmocnili míče. Zemčík poslal přihrávku za obranu na “divočáka” Holčíka, který dobře věděl, co s míčem a zkušeně ho poslal mezi tři tyče mimo místa pokrývající domácím gólmanem 0:1.

Domácí následně nebezpečně zahrozili v podobě výborně centrujícího Tomečka a ještě lépe hlavičkujícího Studničky, proti byl reflexně zasahující gólman hostí Hlaváček.

Následně ještě chytře zahráli domácí přímý volný kop, kdy překvapili obranu hostí rychlou rozehrávkou. Tváří v tvář domácího hráče a gólmana hostí vyšel vítězně opět Hlaváček. Hosté ještě v první půli zahrávali dvě standartky, obě v podání Zemčíka.

První zastřelovaci pokus minul branku hodně vysoko. Ovšem druhý projektil poslal Zemčík těsně pod břevno 0:2. Vnorovy měly také ještě možnost zahrát standartku, ale i jejich střela minula branku.


Ve druhé půli už převzali iniciativu zápasu hosté. Domácí měli asi jen jednu nebo dvě střely na branku, se kterými si brankář hostí poradil.

Hosté měli šancí o poznání více. Proti některým byl domácí gólman, proti jiným zase obrana. I tak se ještě skóre jednou měnilo.

Výkop hostujícího gólmana si pro sebe ukázkově zpracoval Holčík, který projel celou zálohou a obranou domácích jako “nůž máslem” a stanovil výsledek zápasu na konečných 0:3 z pohledu domácích.

PŘIPRAVIL: Martin Hlaváček (FK Suchov)

Mohlo by se vám líbit...