Rozlosování 1. A třídy, sk. B pro ročník 2019/20


Přinášíme podzimní rozlosování 1.A třídy, sk. B. Soutěž bude mít 14 účastníků a okres Hodonín bude zastupovat šestice týmů. Začíná se 2.kolem 11.srpna, podzim končí dohrávkou 1.kola 3.listopadu.

1.A třída, sk. B (rozlosování podzimní části soutěže)

2.kolo 10.08.2019 

Rakvice – Nikolčice
Hroznová Lhota – Velké Pavlovice
Dubňany – Pačlavice/Dětkovice
Rohatec – Bučovice
Lednice – Veselí nad Moravou
Vyškov B – Milotice
Velká nad Veličkou – Rajhradice

3.kolo 17.08.2019 

Rajhradice – Rakvice
Milotice – Velká nad Veličkou
Veselí nad Moravou – Vyškov B
Bučovice – Lednice
Pačlavice/Dětkovice – Rohatec
Velké Pavlovice – Dubňany
Nikolčice – Hroznová Lhota

4.kolo 24.08.2019 

Rakvice – Hroznová Lhota
Dubňany – Nikolčice
Rohatec – Velké Pavlovice
Lednice – Pačlavice/Dětkovice
Vyškov B – Bučovice
Velká nad Veličkou – Veselí nad Moravou
Rajhradice – Milotice

5.kolo 31.08.2019 

Milotice – Rakvice
Veselí nad Moravou – Rajhradice
Bučovice – Velká nad Veličkou
Pačlavice/Dětkovice – Vyškov B
Velké Pavlovice – Lednice
Nikolčice – Rohatec
Hroznová Lhota – Dubňany

6.kolo 07.09.2019

Rakvice – Dubňany
Rohatec – Hroznová Lhota
Lednice – Nikolčice
Vyškov B – Velké Pavlovice
Velká nad Veličkou – Pačlavice/Dětkovice
Rajhradice – Bučovice
Milotice – Veselí nad Moravou

7.kolo 14.09.2019

Veselí nad Moravou – Rakvice
Bučovice – Milotice
Pačlavice/Dětkovice – Rajhradice
Velké Pavlovice – Velká nad Veličkou
Nikolčice – Vyškov B
Hroznová Lhota – Lednice
Dubňany – Rohatec

8.kolo 21.09.2019 

Rakvice – Rohatec
Lednice – Dubňany
Vyškov B – Hroznová Lhota
Velká nad Veličkou – Nikolčice
Rajhradice – Velké Pavlovice
Milotice – Pačlavice/Dětkovice
Veselí nad Moravou – Bučovice

9.kolo 28.09.2019 

Bučovice – Rakvice
Pačlavice/Dětkovice – Veselí nad Moravou
Velké Pavlovice – Milotice
Nikolčice – Rajhradice
Hroznová Lhota – Velká nad Veličkou
Dubňany – Vyškov B
Rohatec – Lednice

10.kolo 05.10.2019 

Rakvice – Lednice
Vyškov B – Rohatec
Velká nad Veličkou – Dubňany
Rajhradice – Hroznová Lhota
Milotice – Nikolčice
Veselí nad Moravou – Velké Pavlovice
Bučovice – Pačlavice/Dětkovice

11.kolo 12.10.2019 

Pačlavice/Dětkovice – Rakvice
Velké Pavlovice – Bučovice
Nikolčice – Veselí nad Moravou
Hroznová Lhota – Milotice
Dubňany – Rajhradice
Rohatec – Velká nad Veličkou
Lednice – Vyškov B

12.kolo 19.10.2019

Rakvice – Vyškov B
Velká nad Veličkou – Lednice
Rajhradice – Rohatec
Milotice – Dubňany
Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota
Bučovice – Nikolčice
Pačlavice/Dětkovice – Velké Pavlovice

13.kolo 26.10.2019 

Velké Pavlovice – Rakvice
Nikolčice – Pačlavice/Dětkovice
Hroznová Lhota – Bučovice
Dubňany – Veselí nad Moravou
Rohatec – Milotice
Lednice – Rajhradice
Vyškov B – Velká nad Veličkou

1.kolo 03.11.2019

Velká nad Veličkou – Rakvice
Rajhradice – Vyškov B
Milotice – Lednice
Veselí nad Moravou – Rohatec
Bučovice – Dubňany
Pačlavice/Dětkovice – Hroznová Lhota
Velké Pavlovice – Nikolčice