Rozlosování 1.B třídy, sk. C pro ročník 2019/20

Přinášíme podzimní rozlosování nejnižší krajské soutěže, 1.B třídy, sk C. Soutěž bude mít 14 účastníků a okres Hodonín bude zastupovat devítka týmů. Začíná se 2.kolem 11.srpna, podzim končí dohrávkou 1.kola 3.listopadu.

1.B třída, sk. C (rozlosování podzimní části soutěže)

2. kolo 11.8.2019

Újezd z Brna – Šardice
Blatnice – Kyjov
Uhřice – Ždánice
Kozojídky – Valtice
Strážnice – Charvátská Nová Ves
Vacenovice – Tvrdonice
Velké Bílovice – Kněždub

3. kolo 18.8.2019 

Kněždub – Újezd z Brna
Tvrdonice – Velké Bílovice
Charvátská Nová Ves – Vacenovice
Valtice – Strážnice
Ždánice – Kozojídky
Kyjov – Uhřice
Šardice – Blatnice

4. kolo 25.8.2019 

Újezd z Brna – Blatnice
Uhřice – Šardice
Kozojídky – Kyjov
Strážnice – Ždánice
Vacenovice – Valtice
Velké Bílovice – Charvátská Nová Ves
Kněždub – Tvrdonice

5. kolo 1.9.2019 

Tvrdonice – Újezd z Brna
Charvátská Nová Ves – Kněždub
Valtice – Velké Bílovice
Ždánice – Vacenovice
Kyjov – Strážnice
Šardice – Kozojídky
Blatnice – Uhřice

6. kolo 8.9.2019 

Újezd z Brna – Uhřice
Kozojídky – Blatnice
Strážnice – Šardice
Vacenovice – Kyjov
Velké Bílovice – Ždánice
Kněždub – Valtice
Tvrdonice – Charvátská Nová Ves

7. kolo 15.9.2019

Charvátská Nová Ves – Újezd z Brna
Valtice – Tvrdonice
Ždánice – Kněždub
Kyjov – Velké Bílovice
Šardice – Vacenovice
Blatnice – Strážnice
Uhřice – Kozojídky

8. kolo 22.9.2019 

Újezd z Brna – Kozojídky
Strážnice – Uhřice
Vacenovice – Blatnice
Velké Bílovice – Šardice
Kněždub – Kyjov
Tvrdonice – Ždánice
Charvátská Nová Ves – Valtice

9. kolo 29.9.2019 

Valtice – Újezd z Brna
Ždánice – Charvátská Nová Ves
Kyjov – Tvrdonice
Šardice – Kněždub
Blatnice – Velké Bílovice
Uhřice – Vacenovice
Kozojídky – Strážnice

10. kolo 6.10.2019

Újezd z Brna – Strážnice
Vacenovice – Kozojídky
Velké Bílovice – Uhřice
Kněždub – Blatnice
Tvrdonice – Šardice
Charvátská Nová Ves – Kyjov
Valtice – Ždánice

11. kolo 13.10.2019 

Ždánice – Újezd z Brna
Kyjov – Valtice
Šardice – Charvátská Nová Ves
Blatnice – Tvrdonice
Uhřice – Kněždub
Kozojídky – Velké Bílovice
Strážnice – Vacenovice

12. kolo 20.10.2019 

Újezd z Brna – Vacenovice
Velké Bílovice – Strážnice
Kněždub – Kozojídky
Tvrdonice – Uhřice
Charvátská Nová Ves – Blatnice
Valtice – Šardice
Ždánice – Kyjov

13. kolo 27.10.2019

Kyjov – Újezd z Brna
Šardice – Ždánice
Blatnice – Valtice
Uhřice – Charvátská Nová Ves
Kozojídky – Tvrdonice
Strážnice – Kněždub
Vacenovice – Velké Bílovice

1. kolo 3.11.2019 

Velké Bílovice – Újezd z Brna
Kněždub – Vacenovice
Tvrdonice – Strážnice
Charvátská Nová Ves – Kozojídky
Valtice – Uhřice
Ždánice – Blatnice
Kyjov – Šardice