Kyjov zaspal úvod se Strážnicí a ztrátu již nedohnal

Dopolední zápas 1.B třídy mezi Kyjovem a Strážnicí přinesl sedm branek. Na vedoucí gól domácího Dufka hosté během dvaceti minut odpověděli čtyřmi brankami a položili základ pro vítězství.

1.B třída, sk. C – 5.kolo (čtvrté hrané)

FC Kyjov 1919 – Jiskra Strážnice 3:4 (1:4)
Branky: 5´+62´+85´ Dufek – 7´ Hadač, 18´ Chlud, 20´ Polách, 27´ Lípa. Rozhodčí: Daniel – Chorvát, Bábíček. ŽK: Kuchař D., Bartoň M., Velc, Macek – Vacenovský, Harašta. Diváci: 90

Kyjov: Kopecký (46´ Klingel) – Kůřil (46´ Káňa), Macek, Bartoň M., Velc (56´ Kuchař J.), Hynčica (77´ Konvička), Bartoň Z., Polášek, Průdek (46´ Něnička), Kuchař D., Dufek

Strážnice: Kovalčík – Čech, Lípa, Hadač (87´ Běloch), Varsamis, Polách (46´ Harašta), Vávra, Soukup, Paška, Vacenovský, Chlud (90´ Mašina)

Dopolední zápas kyjovští fotbalisté nezvládli, když zaspali úvodní půlhodinu, ve které inkasovali čtyři branky. Domácí přitom začali výborně a v páté minutě je poslal do vedení Dufek.

Pak ale následovala dvacetiminutovka Strážnice, v níž dali hosté čtyři branky a výsledek dokonale otočili. Hned dvě minuty po Dufkově brance vyrovnal Hadač.

Za dalších deset minut vstřelil druhý gól hostů Chlud, následně se k němu přidal i Polách. Vše završil ve 27.minutě Lípa, který dával na 1:4.


Domácí trenér udělal do druhé půle hned tři změny, vyměnil brankáře a dva hráče do pole. Kyjov měl tak dost času s výsledkem něco udělat.

Snížení se domácí dočkali v 62.minutě, kdy se podruhé trefil Dufek. Kyjovský kanonýr byl při chuti a pět minut před koncem završil hattrick a dotáhl manko na rozdíl jedné branky.

Vyrovnání už se Kyjov nedočkal a Strážnice si tak odvezla výhru 3:4, kterou si vybojovala v první první půlhodince utkání.

Zdroj: hodoninsky-fotbal.cz, is.fotbal.cz

You may also like...