Rozlosování 1.třídy dorostu pro ročník 2019/20

Přinášíme podzimní rozlosování 1.třídy dorostenců. Soutěž bude mít 14 účastníků a okres Hodonín bude zastupovat devět týmů. Začíná se 2.kolem 11.srpna, podzim končí dohrávkou 1.kola 3.listopadu.

1.třída dorost (rozlosování podzimní části soutěže)

2.kolo 11.08.2019 

Krumvíř – Lužice
Hroznová Lhota – Velké Pavlovice
Vracov/Vlkoš – Ratíškovice
Rohatec – Dambořice
Lednice/Velké Bílovice – Lipov
Podivín – Podluží/Lanžhot
Velká nad Veličkou – Bzenec

3.kolo 18.08.2019

Bzenec – Krumvíř
Podluží/Lanžhot – Velká nad Veličkou
Lipov – Podivín
Dambořice – Lednice/Velké Bílovice
Ratíškovice – Rohatec
Velké Pavlovice – Vracov/Vlkoš
Lužice – Hroznová Lhota

4.kolo 25.08.2019 

Krumvíř – Hroznová Lhota
Vracov/Vlkoš – Lužice
Rohatec – Velké Pavlovice
Lednice/Velké Bílovice – Ratíškovice
Podivín – Dambořice
Velká nad Veličkou – Lipov
Bzenec – Podluží/Lanžhot

5.kolo 01.09.2019 

Podluží/Lanžhot – Krumvíř
Lipov – Bzenec
Dambořice – Velká nad Veličkou
Ratíškovice – Podivín
Velké Pavlovice – Lednice/Velké Bílovice
Lužice – Rohatec
Hroznová Lhota – Vracov/Vlkoš

6.kolo 08.09.2019 

Krumvíř – Vracov/Vlkoš
Rohatec – Hroznová Lhota
Lednice/Velké Bílovice – Lužice
Podivín – Velké Pavlovice
Velká nad Veličkou – Ratíškovice
Bzenec – Dambořice
Podluží/Lanžhot – Lipov

7.kolo 15.09.2019 

Lipov – Krumvíř
Dambořice – Podluží/Lanžhot
Ratíškovice – Bzenec
Velké Pavlovice – Velká nad Veličkou
Lužice – Podivín
Hroznová Lhota – Lednice/Velké Bílovice
Vracov/Vlkoš – Rohatec

8.kolo 22.09.2019 

Krumvíř – Rohatec
Lednice/Velké Bílovice – Vracov/Vlkoš
Podivín – Hroznová Lhota
Velká nad Veličkou – Lužice
Bzenec – Velké Pavlovice
Podluží/Lanžhot – Ratíškovice
Lipov – Dambořice

9.kolo 29.09.2019 

Dambořice – Krumvíř
Ratíškovice – Lipov
Velké Pavlovice – Podluží/Lanžhot
Lužice – Bzenec
Hroznová Lhota – Velká nad Veličkou
Vracov/Vlkoš – Podivín
Rohatec – Lednice/Velké Bílovice

10.kolo 06.10.2019 

Krumvíř – Lednice/Velké Bílovice
Podivín – Rohatec
Velká nad Veličkou – Vracov/Vlkoš
Bzenec – Hroznová Lhota
Podluží/Lanžhot – Lužice
Lipov – Velké Pavlovice
Dambořice – Ratíškovice

11.kolo 13.10.2019 

Ratíškovice – Krumvíř
Velké Pavlovice – Dambořice
Lužice – Lipov
Hroznová Lhota – Podluží/Lanžhot
Vracov/Vlkoš – Bzenec
Rohatec – Velká nad Veličkou
Lednice/Velké Bílovice – Podivín

12.kolo 20.10.2019 

Krumvíř – Podivín
Velká nad Veličkou – Lednice/Velké Bílovice
Bzenec – Rohatec
Podluží/Lanžhot – Vracov/Vlkoš
Lipov – Hroznová Lhota
Dambořice – Lužice
Ratíškovice – Velké Pavlovice

13.kolo 27.10.2019 

Velké Pavlovice – Krumvíř
Lužice – Ratíškovice
Hroznová Lhota – Dambořice
Vracov/Vlkoš – Lipov
Rohatec – Podluží/Lanžhot
Lednice/Velké Bílovice – Bzenec
Podivín – Velká nad Veličkou

1.kolo 04.11.2019 

Velká nad Veličkou – Krumvíř
Bzenec – Podivín
Podluží/Lanžhot – Lednice/Velké Bílovice
Lipov – Rohatec
Dambořice – Vracov/Vlkoš
Ratíškovice – Hroznová Lhota
Velké Pavlovice – Lužice