Rozlosování podzimní části krajských soutěží 2021/22

Přinášíme rozlosování podzimní části sezóny 2021/22 v krajských soutěžích. Úterní los proběhl tradičně v Brně.

V Krajském přeboru bude hrát 16 mužstev, hodonínský okres bude mít dva zástupce – Mutěnice a Ratíškovice. Vzájemný zápas se odehraje v 7.kole (o víkendu 11.-12.9.2021) v Mutěnicích. Soutěž začíná předehrávkou 2.kola 7.-8. srpna 2021  a podzimní část končí 6.-7.listopadu 2021 15.kolem. Vložené 14.kolo se hraje ve středu 28.října 2021 a dohrávané 1.kolo pak o víkendu 30.-31.října 2021.

1.A třída, sk. B čítá čtrnáct týmů, z toho sedm zástupců Hodonínska (Velká nad Veličkou, Hroznová Lhota, Dubňany, Milotice, Rohatec, Vacenovice, Veselí nad Moravou). Soutěž začíná předehrávkou 2.kola (7.-8.srpna 2021) a končí dohrávkou 1.kola (30.-31.října 2021).

1.B třída, sk. C čítá čtrnáct týmů, z toho devět zástupců okresu Hodonín (Kozojídky, Ždánice, Uhřice, Vnorovy, Kyjov, Šardice, Svatobořice, Blatnice, Strážnice). Soutěž začíná předehrávkou 2.kola (7.-8.srpna 2021) a končí dohrávkou 1.kola (30.-31.října 2021).

Rozlosování podzimní části soutěže

2.kolo 08.08.2021 17:30

Moravský Krumlov – Bosonohy
Líšeň B – Rousínov
Mutěnice – Bohunice
Ratíškovice – Sparta Brno
Boskovice – Svratka Brno
Bystrc – Ivančice
Krumvíř – MS Brno
Kuřim – Ráječko

3.kolo 15.08.2021 17:30

Ráječko – Moravský Krumlov
MS Brno – Kuřim
Ivančice – Krumvíř
Svratka Brno – Bystrc
Sparta Brno – Boskovice
Bohunice – Ratíškovice
Rousínov – Mutěnice
Bosonohy – Líšeň B

4.kolo 22.08.2021 17:00

Moravský Krumlov – Líšeň B
Mutěnice – Bosonohy
Ratíškovice – Rousínov
Boskovice – Bohunice
Bystrc – Sparta Brno
Krumvíř – Svratka Brno
Kuřim – Ivančice
Ráječko – MS Brno

5.kolo 29.08.2021 17:00

MS Brno – Moravský Krumlov
Ivančice – Ráječko
Svratka Brno – Kuřim
Sparta Brno – Krumvíř
Bohunice – Bystrc
Rousínov – Boskovice
Bosonohy – Ratíškovice
Líšeň B – Mutěnice

6.kolo 05.09.2021 16:30

Moravský Krumlov – Mutěnice
Ratíškovice – Líšeň B
Boskovice – Bosonohy
Bystrc – Rousínov
Krumvíř – Bohunice
Kuřim – Sparta Brno
Ráječko – Svratka Brno
MS Brno – Ivančice

7.kolo 12.09.2021 16:30

Ivančice – Moravský Krumlov
Svratka Brno – MS Brno
Sparta Brno – Ráječko
Bohunice – Kuřim
Rousínov – Krumvíř
Bosonohy – Bystrc
Líšeň B – Boskovice
MutěniceRatíškovice

8.kolo 19.09.2021 16:00

Moravský Krumlov – Ratíškovice
Boskovice – Mutěnice
Bystrc – Líšeň B
Krumvíř – Bosonohy
Kuřim – Rousínov
Ráječko – Bohunice
MS Brno – Sparta Brno
Ivančice – Svratka Brno

9.kolo 26.09.2021 16:00

Svratka Brno – Moravský Krumlov
Sparta Brno – Ivančice
Bohunice – MS Brno
Rousínov – Ráječko
Bosonohy – Kuřim
Líšeň B – Krumvíř
Mutěnice – Bystrc
Ratíškovice – Boskovice

10.kolo 03.10.2021 15:30

Moravský Krumlov – Boskovice
Bystrc – Ratíškovice
Krumvíř – Mutěnice
Kuřim – Líšeň B
Ráječko – Bosonohy
MS Brno – Rousínov
Ivančice – Bohunice
Svratka Brno – Sparta Brno

11.kolo 10.10.2021 15:30

Sparta Brno – Moravský Krumlov
Bohunice – Svratka Brno
Rousínov – Ivančice
Bosonohy – MS Brno
Líšeň B – Ráječko
Mutěnice – Kuřim
Ratíškovice – Krumvíř
Boskovice – Bystrc

12.kolo 17.10.2021 15:00

Moravský Krumlov – Bystrc
Krumvíř – Boskovice
Kuřim – Ratíškovice
Ráječko – Mutěnice
MS Brno – Líšeň B
Ivančice – Bosonohy
Svratka Brno – Rousínov
Sparta Brno – Bohunice

13.kolo 24.10.2021 15:00

Bohunice – Moravský Krumlov
Rousínov – Sparta Brno
Bosonohy – Svratka Brno
Líšeň B – Ivančice
Mutěnice – MS Brno
Ratíškovice – Ráječko
Boskovice – Kuřim
Bystrc – Krumvíř

14.kolo 28.10.2021 15:00

Moravský Krumlov – Krumvíř
Kuřim – Bystrc
Ráječko – Boskovice
MS Brno – Ratíškovice
Ivančice – Mutěnice
Svratka Brno – Líšeň B
Sparta Brno – Bosonohy
Bohunice – Rousínov

1.kolo 31.10.2021 14:00

Kuřim – Moravský Krumlov
Ráječko – Krumvíř
MS Brno – Bystrc
Ivančice – Boskovice
Svratka Brno – Ratíškovice
Sparta Brno – Mutěnice
Bohunice – Líšeň B
Rousínov – Bosonohy

15.kolo 07.11.2021 14:00

Rousínov – Moravský Krumlov
Bosonohy – Bohunice
Líšeň B – Sparta Brno
Mutěnice – Svratka Brno
Ratíškovice – Ivančice
Boskovice – MS Brno
Bystrc – Ráječko
Krumvíř – Kuřim

Rozlosování podzimní části soutěže

2.kolo 08.08.2021 17:30

Šlapanice – Lednice
Vyškov B – Veselí nad Moravou
Dubňany – Velké Pavlovice
Velká nad Veličkou – Kohoutovice
Rohatec – Vacenovice
Milotice – Valtice
Hroznová Lhota – Nikolčice

3.kolo 15.08.2021 17:30

Nikolčice – Šlapanice
Valtice – Hroznová Lhota
Vacenovice – Milotice
Kohoutovice – Rohatec
Velké Pavlovice – Velká nad Veličkou
Veselí nad Moravou – Dubňany
Lednice – Vyškov B

4.kolo 22.08.2021 17:00

Šlapanice – Vyškov B
Dubňany – Lednice
Velká nad Veličkou – Veselí nad Moravou
Rohatec – Velké Pavlovice
Milotice – Kohoutovice
Hroznová Lhota – Vacenovice
Nikolčice – Valtice

5.kolo 29.08.2021 17:00

Valtice – Šlapanice
Vacenovice – Nikolčice
Kohoutovice – Hroznová Lhota
Velké Pavlovice – Milotice
Veselí nad Moravou – Rohatec
Lednice – Velká nad Veličkou
Vyškov B – Dubňany

6.kolo 05.09.2021 16:30

Šlapanice – Dubňany
Velká nad Veličkou – Vyškov B
Rohatec – Lednice
Milotice – Veselí nad Moravou
Hroznová Lhota – Velké Pavlovice
Nikolčice – Kohoutovice
Valtice – Vacenovice

7.kolo 12.09.2021 16:30

Vacenovice – Šlapanice
Kohoutovice – Valtice
Velké Pavlovice – Nikolčice
Veselí nad Moravou – Hroznová Lhota
Lednice – Milotice
Vyškov B – Rohatec
Dubňany – Velká nad Veličkou

8.kolo 19.09.2021 16:00

Šlapanice – Velká nad Veličkou
Rohatec – Dubňany
Milotice – Vyškov B
Hroznová Lhota – Lednice
Nikolčice – Veselí nad Moravou
Valtice – Velké Pavlovice
Vacenovice – Kohoutovice

9.kolo 26.09.2021 16:00

Kohoutovice – Šlapanice
Velké Pavlovice – Vacenovice
Veselí nad Moravou – Valtice
Lednice – Nikolčice
Vyškov B – Hroznová Lhota
Dubňany – Milotice
Velká nad Veličkou – Rohatec

10.kolo 03.10.2021 15:30

Šlapanice – Rohatec
Milotice – Velká nad Veličkou
Hroznová Lhota – Dubňany
Nikolčice – Vyškov B
Valtice – Lednice
Vacenovice – Veselí nad Moravou
Kohoutovice – Velké Pavlovice

11.kolo 10.10.2021 15:30

Velké Pavlovice – Šlapanice
Veselí nad Moravou – Kohoutovice
Lednice – Vacenovice
Vyškov B – Valtice
Dubňany – Nikolčice
Velká nad Veličkou – Hroznová Lhota
Rohatec – Milotice

12.kolo 17.10.2021 15:00

Šlapanice – Milotice
Hroznová Lhota – Rohatec
Nikolčice – Velká nad Veličkou
Valtice – Dubňany
Vacenovice – Vyškov B
Kohoutovice – Lednice
Velké Pavlovice – Veselí nad Moravou

13.kolo 24.10.2021 15:00

Veselí nad Moravou – Šlapanice
Lednice – Velké Pavlovice
Vyškov B – Kohoutovice
Dubňany – Vacenovice
Velká nad Veličkou – Valtice
Rohatec – Nikolčice
Milotice – Hroznová Lhota

1.kolo 30.06.2021 14:00

Hroznová Lhota – Šlapanice
Nikolčice – Milotice
Valtice – Rohatec
Vacenovice – Velká nad Veličkou
Kohoutovice – Dubňany
Velké Pavlovice – Vyškov B
Veselí nad Moravou – Lednice

Rozlosování podzimní části soutěže

2.kolo 08.08.2021 17:30

Přibice – Svatobořice/Mistřín
Uhřice – Tvrdonice
Kozojídky – Ždánice
Kyjov – Šardice
Vnorovy – Velké Bílovice
Blatnice p/Sv. Ant. – Strážnice
Velké Němčice – Charvátská Nová Ves

3.kolo 15.08.2021 17:30

Charvátská Nová Ves – Přibice
Strážnice – Velké Němčice
Velké Bílovice – Blatnice p/Sv. Ant.
Šardice – Vnorovy
Ždánice – Kyjov
Tvrdonice – Kozojídky
Svatobořice/Mistřín – Uhřice

4.kolo 22.08.2021 17:00

Přibice – Uhřice
Kozojídky – Svatobořice/Mistřín
Kyjov – Tvrdonice
Vnorovy – Ždánice
Blatnice p/Sv. Ant. – Šardice
Velké Němčice – Velké Bílovice
Charvátská Nová Ves – Strážnice

5.kolo 29.08.2021 17:00

Strážnice – Přibice
Velké Bílovice – Charvátská Nová Ves
Šardice – Velké Němčice
Ždánice – Blatnice p/Sv. Ant.
Tvrdonice – Vnorovy
Svatobořice/Mistřín – Kyjov
Uhřice – Kozojídky

6.kolo 05.09.2021 16:30

Přibice – Kozojídky
Kyjov – Uhřice
Vnorovy – Svatobořice/Mistřín
Blatnice p/Sv. Ant. – Tvrdonice
Velké Němčice – Ždánice
Charvátská Nová Ves – Šardice
Strážnice – Velké Bílovice

7.kolo 12.09.2021 16:30

Velké Bílovice – Přibice
Šardice – Strážnice
Ždánice – Charvátská Nová Ves
Tvrdonice – Velké Němčice
Svatobořice/Mistřín – Blatnice p/Sv. Ant.
Uhřice – Vnorovy
Kozojídky – Kyjov

8.kolo 19.09.2021 16:00

Přibice – Kyjov
Vnorovy – Kozojídky
Blatnice p/Sv. Ant. – Uhřice
Velké Němčice – Svatobořice/Mistřín
Charvátská Nová Ves – Tvrdonice
Strážnice – Ždánice
Velké Bílovice – Šardice

9.kolo 26.09.2021 16:00

Šardice – Přibice
Ždánice – Velké Bílovice
Tvrdonice – Strážnice
Svatobořice/Mistřín – Charvátská Nová Ves
Uhřice – Velké Němčice
Kozojídky – Blatnice p/Sv. Ant.
Kyjov – Vnorovy

10.kolo 03.10.2021 15:30

Přibice – Vnorovy
Blatnice p/Sv. Ant. – Kyjov
Velké Němčice – Kozojídky
Charvátská Nová Ves – Uhřice
Strážnice – Svatobořice/Mistřín
Velké Bílovice – Tvrdonice
Šardice – Ždánice

11.kolo 10.10.2021 15:30

Ždánice – Přibice
Tvrdonice – Šardice
Svatobořice/Mistřín – Velké Bílovice
Uhřice – Strážnice
Kozojídky – Charvátská Nová Ves
Kyjov – Velké Němčice
Vnorovy – Blatnice p/Sv. Ant.

12.kolo 17.10.2021 15:00

Přibice – Blatnice p/Sv. Ant.
Velké Němčice – Vnorovy
Charvátská Nová Ves – Kyjov
Strážnice – Kozojídky
Velké Bílovice – Uhřice
Šardice – Svatobořice/Mistřín
Ždánice – Tvrdonice

13.kolo 24.10.2021 15:00

Tvrdonice – Přibice
Svatobořice/Mistřín – Ždánice
Uhřice – Šardice
Kozojídky – Velké Bílovice
Kyjov – Strážnice
Vnorovy – Charvátská Nová Ves
Blatnice p/Sv. Ant. – Velké Němčice

1.kolo 31.10.2021 14:00

Velké Němčice – Přibice
Charvátská Nová Ves – Blatnice p/Sv. Ant.
Strážnice – Vnorovy
Velké Bílovice – Kyjov
Šardice – Kozojídky
Ždánice – Uhřice
Tvrdonice – Svatobořice/Mistřín

Předkolo 27.července 2021, 17:30 hodin

Kozojídky – Rohatec

Svatobořice – Šardice

Kyjov – Dubňany

Velké Bílovice  – Milotice

Velké Němčice – Uhřice

Blatnice – Velká nad Veličkou

ZDROJ: fotbal.cz