Rozlosování podzimní části Okresního přeboru pro sezónu 2022/23

Přinášíme rozpis podzimní části III.A třídy pro soutěžní ročník 2022/23. Soutěž začíná 14.srpna 2022 2.kolem a první polovina končí 1.kolem 6. listopadu 2022.

Okresní přebor (rozlosování podzimní části soutěže)

2. kolo 14.8. 2022 

Blatnice – Dubňany “B”
Lipov – Vacenovice
Násedlovice – Dolní Bojanovice
Radějov – Dambořice
Hroznová Lhota “B” – Petrov
KEN Veselí nad Moravou – Vlkoš
Bukovany – Hovorany

3. kolo 21.8. 2022 

Hovorany – Blatnice
Vlkoš – Bukovany
Petrov – KEN Veselí nad Moravou
Dambořice – Hroznová Lhota “B”
Dolní Bojanovice – Radějov
Vacenovice – Násedlovice
Dubňany “B” – Lipov

4. kolo 28.8. 2022 

Blatnice – Lipov
Násedlovice – Dubňany “B”
Radějov – Vacenovice
Hroznová Lhota “B” – Dolní Bojanovice
KEN Veselí nad Moravou – Dambořice
Bukovany – Petrov
Hovorany – Vlkoš

5. kolo 4.9. 2022 

Vlkoš – Blatnice
Petrov – Hovorany
Dambořice – Bukovany
Dolní Bojanovice – KEN Veselí nad Moravou
Vacenovice – Hroznová Lhota “B”
Dubňany “B” – Radějov
Lipov – Násedlovice

6. kolo 11.9. 2022 

Blatnice – Násedlovice
Radějov – Lipov
Hroznová Lhota “B” – Dubňany “B”
KEN Veselí nad Moravou – Vacenovice
Bukovany – Dolní Bojanovice
Hovorany – Dambořice
Vlkoš – Petrov

7. kolo 18.9. 2022

Petrov – Blatnice
Dambořice – Vlkoš
Dolní Bojanovice – Hovorany
Vacenovice – Bukovany
Dubňany “B” – KEN Veselí nad Moravou
Lipov – Hroznová Lhota “B”
Násedlovice – Radějov

8. kolo 25.9. 2022

Blatnice – Radějov
Hroznová Lhota “B” – Násedlovice
KEN Veselí nad Moravou – Lipov
Bukovany – Dubňany “B”
Hovorany – Vacenovice
Vlkoš – Dolní Bojanovice
Petrov – Dambořice

9. kolo 2.10. 2022

Dambořice – Blatnice
Dolní Bojanovice – Petrov
Vacenovice – Vlkoš
Dubňany “B” – Hovorany
Lipov – Bukovany
Násedlovice – KEN Veselí nad Moravou
Radějov – Hroznová Lhota “B”

10. kolo 9.10. 2022

Blatnice – Hroznová Lhota “B”
KEN Veselí nad Moravou – Radějov
Bukovany – Násedlovice
Hovorany – Lipov
Vlkoš – Dubňany “B”
Petrov – Vacenovice
Dambořice – Dolní Bojanovice

11. kolo 16.10. 2022 

Dolní Bojanovice – Blatnice
Vacenovice – Dambořice
Dubňany “B” – Petrov
Lipov – Vlkoš
Násedlovice – Hovorany
Radějov – Bukovany
Hroznová Lhota “B” – KEN Veselí nad Moravou

12. kolo 23.10. 2022 

Blatnice – KEN Veselí nad Moravou
Bukovany – Hroznová Lhota “B”
Hovorany – Radějov
Vlkoš – Násedlovice
Petrov – Lipov
Dambořice – Dubňany “B”
Dolní Bojanovice – Vacenovice

13. kolo 30.10. 2022 

Vacenovice – Blatnice
Dubňany “B” – Dolní Bojanovice
Lipov – Dambořice
Násedlovice – Petrov
Radějov – Vlkoš
Hroznová Lhota “B” – Hovorany
KEN Veselí nad Moravou – Bukovany

1. kolo 6.11. 2022

Bukovany – Blatnice
Hovorany – KEN Veselí nad Moravou
Vlkoš – Hroznová Lhota “B”
Petrov – Radějov
Dambořice – Násedlovice
Dolní Bojanovice – Lipov
Vacenovice – Dubňany “B”

You may also like...