Milotice B doma porazily Lužice a staly se vítězem III.A třídy

Fotbalisté rezervy Milotic si v domácím prostředí poradili s Lužicemi a ovládli III.A třídu. O pouhý jeden bod v tabulce přeskočili béčko Mikulčic, které skončilo druhé.

III.A třída 

FK Milotice B – Baník Lužice 4:1 (3:0)
Branky: 5´+67´ Holub, 8´ Klvaň, 36´ Snopek – 83´ Vaněk. Rozhodčí: Zima Jakub. Bez ŽKDiváci: 120

Milotice B: Vacula – Střelecký, Gergel, Budík, Měchura, Gál, Holub, Hroudný, Novák, Snopek, Nedvědický J. (Nedvědický M., Kundrata, Gergel, Klvaň, Vašulka, Lamáček)

Lužice: Fojtů – Batrla, Mitrík, Horňáček, Hruška, Balus, Vričan, Kříž, Válek, Vaněk, Hasík (Brhel, Mokroš, Křižka)

Až poslední kolo rozhodlo o vítězi III.A třídy. Dlouhou dobu sváděli boj o první místo rezervní týmy Mikulčic a Milotic.

Návštěva okolo 120 diváků si nenechala ujít postupový duel Milotic s Lužicemi. Rozhodnuto bylo již po prvním poločase, který domácí vyhráli o tři góly.

V páté minutě poslal Milotice do vedení Holub, zatři minuty přidal druhou branku Klvaň a poločasové skóre stanovil Snopek.


Druhá půle přinesla ještě dvě trefy. V 67.minutě se podruhé v zápase prosadil Holub a konečnou podobu výsledku dal sedm minut před koncem hostující Vaněk.

Milotice v tabulce o jeden bod přeskočily Mikulčice a staly se vítězem III.A třídy s právem postupu do okresního přeboru.

Vítěz III.A třídy

FK MILOTICE B

Další nedělní výsledky

Sokol Vlkoš – Nesyt Hodonín 0:3 (0:2)
Branky: 15´ Uřičář, 25´ Koneček, 80´ Ondrovčík. Diváci: 30

FC Vracov – FC Čejkovice 3:1 (1:1)
Branky: 2´ Říha V., 50´ Mlček, 73´ Říha L. – 20´ Bezůšek. Diváci: 80

[team_standings id=”4896″ title=”Konečná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...